Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is nagyon unjátok már ezt...

Ti is nagyon unjátok már ezt a "Nem akarunk bevándorló ország lenni! " politikai szöveget? Grrrr.

Figyelt kérdés

Már 3-4 éve csak ez megy, csak ezt szajkózzák a népnek, hogy így meg úgy nem akarjuk, hogy Brüsszel eldöntse kikkel akarunk együtt élni, nem akarjuk, hogy az ENSZ így meg úgy, Soros be akar ide telepíteni embereket a közel-keleti és afrikai szegény országokból és ő pénzeli őket, nem akarjuk a Brüsszeli menekültkvótát!

Könyörgöm, a kvótát már így is többszörösen túlteljesítettük, mit erőltetnének még ránk? Semmit. 1300 embert kellett volna elszállásolnunk, ehelyett 3300-at telepítettek le lepel alatt akik szépen kopogtattak. Ha meg a kötvényeseket is beleszámoljuk, akkor mi vagyunk a legbuzgóbb betelepítő ország az összes közül.

De ami a legrosszabb, hogy ezt a szöveget már unom. Miért nem tudnak valami újat kitalálni? Semmi mást nem várnék el a politikusoktól, csak azt hogy egy kicsit változatosabb legyen a gumicsont amit rághatok, de még erre sem képesek. Jönnek még mindig ezzel a bevándorló szöveggel. Azon a pár ezer szerencsétlenen kívül amúgy sem akar idejönni senki, hanem innen vándorolnak el a fiatalok, az bezzeg nem érdekli őket.

Mikor fognak már végre előrukkolni valami újdonsággal? Vagy most már az idők végezetéig megragadtunk ezen a szinten, hogy egy baromságot ismételgetnek a népnek, ami nem is igaz, ki is van sarkítva, és nem is akarnak idejönni, de azért Brüsszel, Soros, az EU és az ENSZ az ellenségünk?


2018. okt. 5. 03:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
76%

50.


Köszi, majd eldöntöm mitől félek. Az életem nagy részét külföldön töltöm, és igen, van pár rossz tapasztalatom a migránsokkal, már 10+ évvel ezelőtt is volt.


Ezért nem szeretném, ha Magyarországon is ez lenne.


Magyar gyilkossal, pedofillal stb. nincs tapasztalatom. Migránssal bőven.

2018. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
36%

"Köszi, majd eldöntöm mitől félek."


A helyzet az hogy nem. Nem te döntötted el mitől félsz hanem a Fidesz kormány. Logikára hivatkoztál ami szerint viszont neked a magyar gyilkosoktól kellene félned, de te az araboktól rettegsz pedig a magyarországi arabok nem bántottak senkit. Remélem kezded érteni mi a probléma nálad.

2018. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
76%

1. Nem szavaztam a Fideszre.

2. Nem csak Magyarországban gondolkodom.

3. A probléma nem újkeletű, tizenéve is meggyűlt a bajom velük.

4. Nem csak arabokról van szó, hanem afrikai és közel keleti migránsokról.

5. Magyar bűnözőktől nem tartok, mert soha nem bántottak.

6. Migránssal már volt bajom, nem egyszer.


Ebből mi következik? Hogy inkább tartok a migránstól mint a magyar bűnözőktől.

2018. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
33%

#52

csak szólok, névtelen, hogy rajtad kívül mindenki tökéletesen látja mennyire vergődsz a témán és mennyire nem sikerül még a hazugságaiddal, ferdítéseiddel és belemagyarázásaiddal sem igazolnod a szövegedet.

De nem baj, csináld csak!

Te egyre ostobábbnak látszol és egyre nyilvánvalóbb az erőlködésed, HakapesziM meg sorra veri vissza. Neki gratulálok a türelméért!

2018. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
29%
Én szercsizem a migrikéket. Olyan kis édik ahogy ott állnak bokáig a vérben, ártatlan szemekkel.
2018. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 tgt ***** válasza:
77%
Még több propaganda kell. Tegyük kötelezővé mindenkinek, hogy naponta 15-ször hallgassa végig Orbán atyánk fenséges szájából, hogy nem leszünk bevándorlóország. Ez az alap. Ennél kevesebbel nem érhetjük be.
2018. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell ide egy migri sem. Majd ha a magyar emberek meg akarják egymást ölni vagy erőszakolni, majd megteszik, nem kell ehhez importálni népeket.
2018. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
77%

"Majd ha a magyar emberek meg akarják egymást ölni vagy erőszakolni, majd megteszik, nem kell ehhez importálni népeket."


Már most is ezt teszik de a sok fideszbirkát ez nem zavarja. Attól rettegnek hogy ha befogadunk néhány szerencsétlent akik amúgy a háború elől menekültek, majd biztos felrobbantják őket, miközben évtizedek óta élnek itt arabok.



"Magyar bűnözőktől nem tartok, mert soha nem bántottak."


Ezt nehezen tudom elhinni a magyar bűnügyi statisztikák fényében. Esetleg akkor ha külföldön élsz. Vagy mard az hogy nem mondasz igazat.

2018. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
12%

58.


43 éves vagyok, igaz, hogy sokat vagyok külföldön, de engem magyar bűnöző még nem bántott. Tán inkább magyar... svédekkel volt némi összetűzésem, de az sem volt komoly.


Migránshoz már volt szerencsém. Jól ismerem a nyugat európai külvárosokat.

2018. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
88%

53# HakapesziM vagy mi a túró :D


1. Nem szavaztál a fideszre de mégis a mély sötét propagandájukat nyomatod ezerrel


2. Nem Magyarországban gondolkodsz? Ilyen egy igazi nagymagyar mint te az elveid alapján :D Másrészt viszont akkor mi a rákért szavaztál egyáltalán ha nem is ebben az országban élsz? Én nem adnék neked szavazati jogot az fix. De itt mekkora ellentét van már benned észre sem veszed? :DD Ez a te nagy kreált ellenség képed, hogy egy migráns se kell nyomatod a propagandát de ----> "nem csak Magyarországban gondolkodok" avagy nem is élsz már itt :D akkor neked nem édes mindegy hogy mi van itt könyörgöm? maradj csak ott ahol vagy legalább egy kő rasszistával kevesebb

lesz ebben az országban.


Ja és én ugyanúgy magyarnak tartom magam mint te, mégse volt sose bajom a magyar svédekkel ahogy az agymosó mély értelmiségiek elnevezeték őket ugye :) képzeld nekem a magyarokkal volt csak konfliktusom eddig nem is egyszer, tudnék mesélni... és akkor mi van? most általánosítsak és utáljam a saját népem? brühühü vagy inkább más népeket? brühühü Nem... mert nem akarok közétek süllyedni és olyan lenni mint ti :) na ez a különbség köztünk!


Igazából az ilyen embereket mint te, csak sajnálni tudom, mert valószínűleg sose lesztek boldogok az életben.

Lassan eljön az idő ugyanis amikor multi kulti lesz itt is Magyarországon ismered a mondást: Ami késik nem múlik :)) Te persze hidd csak továbbra is azt, hogy a magyar nép felsőbbrendűbb akármelyiknél is :D


ui:. Nem az vagyok akivel eddig vitatkoztál még mielőtt azt hinnéd... most olvastam végig az eddigi hozzászólásokat és nem bírtam megállni, hogy ne válaszoljak az ostobaságaidra.

2018. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!