Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is nagyon unjátok már ezt...

Ti is nagyon unjátok már ezt a "Nem akarunk bevándorló ország lenni! " politikai szöveget? Grrrr.

Figyelt kérdés

Már 3-4 éve csak ez megy, csak ezt szajkózzák a népnek, hogy így meg úgy nem akarjuk, hogy Brüsszel eldöntse kikkel akarunk együtt élni, nem akarjuk, hogy az ENSZ így meg úgy, Soros be akar ide telepíteni embereket a közel-keleti és afrikai szegény országokból és ő pénzeli őket, nem akarjuk a Brüsszeli menekültkvótát!

Könyörgöm, a kvótát már így is többszörösen túlteljesítettük, mit erőltetnének még ránk? Semmit. 1300 embert kellett volna elszállásolnunk, ehelyett 3300-at telepítettek le lepel alatt akik szépen kopogtattak. Ha meg a kötvényeseket is beleszámoljuk, akkor mi vagyunk a legbuzgóbb betelepítő ország az összes közül.

De ami a legrosszabb, hogy ezt a szöveget már unom. Miért nem tudnak valami újat kitalálni? Semmi mást nem várnék el a politikusoktól, csak azt hogy egy kicsit változatosabb legyen a gumicsont amit rághatok, de még erre sem képesek. Jönnek még mindig ezzel a bevándorló szöveggel. Azon a pár ezer szerencsétlenen kívül amúgy sem akar idejönni senki, hanem innen vándorolnak el a fiatalok, az bezzeg nem érdekli őket.

Mikor fognak már végre előrukkolni valami újdonsággal? Vagy most már az idők végezetéig megragadtunk ezen a szinten, hogy egy baromságot ismételgetnek a népnek, ami nem is igaz, ki is van sarkítva, és nem is akarnak idejönni, de azért Brüsszel, Soros, az EU és az ENSZ az ellenségünk?


2018. okt. 5. 03:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
87%
De kit érdekel hogy te merre jártál? Az hogy a kamionodból nézel kifelé a rasszista fejedből, nem ugyanaz mintha ott élnél. Olvasd végig mit írnak a Németországban élő magyarok.
2018. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
87%

"Ide írok olyan 6 éve. Idézz tőlem ilyesmit! Tojok én rá kinek milyen színű a bőre."


Aha persze. Vak is látja hogy rasszista vagy.

2018. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
55%

72.


Ha állítasz valamit, bizonyítsd. Idézz tőlem rasszista szöveget. Szerinted én nem ismerek egy rakás Nyugaton élőt? Nekem ahhoz nem kell internet. Van pl. két született svájci unkotesóm. Haverok, rokonok élnek, éltek Skóciától Németországig mindenhol. Fél tucat nemzetiségű ember száma van a telefonomban. Az életem háromnegyed részét kint töltöm. Nehogy már bemutasd Nyugat Európát.

2018. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
81%

Ott van a kérdésed ami vicc kategória. Kifogásolod hogy Orbán lányát szapulják és nem érted mi van az emberekkel miközben tele van minden fórum migránsok ellen irányuló sokkal durvább gyűlölködő hozzászólásokkal ami téged egyáltalán nem zavar. Azt sem voltál képes felfogni hogy ez az Orbán féle gyűlöletkeltő kormánypropaganda eredménye, amire csak annyit reagáltál hogy nincs semmiféle gyűlöletkeltő propaganda Magyarországon. Egy másik kérdésnél pedig helyeselted menekültek éheztetését. Ezzel nagyából be is lehet lőni miféle ember vagy.


Egyébként pedig vicces hogy a Németországi magyarokat nem tekinted hihetőnek ha neked nem tetsző választ adnak, mondván nem tudják mi van országszerte, de a kint élő rokonaid haverjaid persze már hiteles források, mert azt mondják amit hallani szeretnél :)


Ahogy mondtam az meg senkit nem érdekel merre kamionozol. Egy ott élő sokkal jobban rálát mint te a kamionodból.

2018. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
62%

74.


Van itt már kb. 7000 - 7500 válaszom. Még mindig nem idéztél olyat, ahol bárki bőrszínét kifogásoltam volna.


Ha azt állítod, hogy rasszista vagyok - nem igazán érdekel, ha annak tartanak - akkor bizonyítsd! Vagy hazudsz.


Amúgy, ha rasszista lennék, simán vállalnám. Rasszista vagyok? És?

2018. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
89%

"Amúgy, ha rasszista lennék, simán vállalnám. Rasszista vagyok? És?"


Nem vállalnád mert egyből kitennének az olalról a GYk szabályzata szerint.


Nem emlékszel a saját kérdésedre? "Saját kérdéseid" menüpontban megtalálod. Itt pedig helyesled menekültek éheztetését:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__94..

2018. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
55%

76.


Ez nem az én kérdésem. Válaszaim vannak ott, idézd, melyik rasszista.

2018. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
89%

Na, már oldalak óta az a téma, hogy Maki rasszista-e.

Hadd védjem meg: szerintem nem rasszista, csak egyszerű, mint a faék.

2018. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:

78.


Amennyiben? Indokold az állításod. Mert más a véleményem?

2018. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
100%
Rasszisták általában egyszerűek mint a faék.
2018. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!