Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is nagyon unjátok már ezt...

Ti is nagyon unjátok már ezt a "Nem akarunk bevándorló ország lenni! " politikai szöveget? Grrrr.

Figyelt kérdés

Már 3-4 éve csak ez megy, csak ezt szajkózzák a népnek, hogy így meg úgy nem akarjuk, hogy Brüsszel eldöntse kikkel akarunk együtt élni, nem akarjuk, hogy az ENSZ így meg úgy, Soros be akar ide telepíteni embereket a közel-keleti és afrikai szegény országokból és ő pénzeli őket, nem akarjuk a Brüsszeli menekültkvótát!

Könyörgöm, a kvótát már így is többszörösen túlteljesítettük, mit erőltetnének még ránk? Semmit. 1300 embert kellett volna elszállásolnunk, ehelyett 3300-at telepítettek le lepel alatt akik szépen kopogtattak. Ha meg a kötvényeseket is beleszámoljuk, akkor mi vagyunk a legbuzgóbb betelepítő ország az összes közül.

De ami a legrosszabb, hogy ezt a szöveget már unom. Miért nem tudnak valami újat kitalálni? Semmi mást nem várnék el a politikusoktól, csak azt hogy egy kicsit változatosabb legyen a gumicsont amit rághatok, de még erre sem képesek. Jönnek még mindig ezzel a bevándorló szöveggel. Azon a pár ezer szerencsétlenen kívül amúgy sem akar idejönni senki, hanem innen vándorolnak el a fiatalok, az bezzeg nem érdekli őket.

Mikor fognak már végre előrukkolni valami újdonsággal? Vagy most már az idők végezetéig megragadtunk ezen a szinten, hogy egy baromságot ismételgetnek a népnek, ami nem is igaz, ki is van sarkítva, és nem is akarnak idejönni, de azért Brüsszel, Soros, az EU és az ENSZ az ellenségünk?


2018. okt. 5. 03:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
9%

"Nem szavaztál a fideszre de mégis a mély sötét propagandájukat nyomatod ezerrel"


Mert egyetértek hellyel - közzel velük a migránskérdésben.


"Nem Magyarországban gondolkodsz? Ilyen egy igazi nagymagyar mint te az elveid alapján"


Nem CSAK Magyarországban. Tanulj meg olvasni. Nem mindenki korlátozódik Bivaly.asznádra.


"Másrészt viszont akkor mi a rákért szavaztál egyáltalán ha nem is ebben az országban élsz?"


Ebben az országban élek.


"Én nem adnék neked szavazati jogot az fix"


Jó, de ki vagy te?


"De itt mekkora ellentét van már benned észre sem veszed"


Nevezetesen?


"Ez a te nagy kreált ellenség képed, hogy egy migráns se kell"


Ez valós veszély.


"akkor neked nem édes mindegy hogy mi van itt könyörgöm?"


Nem éppen. Családom, gyerekem, szüleim, anyós - após Magyarországon él. Magyar lakcímem van, magyar állampolgár vagyok.


"maradj csak ott ahol vagy legalább egy kő rasszistával kevesebb"


Rossz hírem van, a munkaszerződésemet és a TB - met leszámítva mindenem magyar.


"Ja és én ugyanúgy magyarnak tartom magam mint te, mégse volt sose bajom a magyar svédekkel ahogy az agymosó mély értelmiségiek elnevezeték őket ugye"


A te élettapasztalatod elég csekély, azt mindjárt gondoltam.


"képzeld nekem a magyarokkal volt csak konfliktusom eddig nem is egyszer"


Hát...akinek ilyen nagy a pofája, arra néha biztos rátenyerelnek


"Igazából az ilyen embereket mint te, csak sajnálni tudom, mert valószínűleg sose lesztek boldogok az életben"


Köszi, öt éves lesz a kislányom, szépen élünk, jól keresünk. Nincs különösebb gondom. Nem kell ezt túlgondolni. Egyszerűen látom mi van Nyugaton és az nem lenne jó itt. Épp azért mert itt képzelem el az életem.


"Lassan eljön az idő ugyanis amikor multi kulti lesz itt is Magyarországon ismered a mondást"


És aki ezt nem akarja, az náci. Tudom. De azért várjuk ki a végét. Vagy nincs választás? Ha nem akarunk multikultit, az már nem fér bele a demokráciába? Érdekes elképzelés.


"Te persze hidd csak továbbra is azt, hogy a magyar nép felsőbbrendűbb akármelyiknél is"


Ezt csak te hiszed, hogy én hiszem. Na, további jó görcsös gyűlölködést, mi megyünk kirándulni.

2018. okt. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
90%

"De itt mekkora ellentét van már benned észre sem veszed?"


Igen, hatalmas ellentét van benne és nem veszi észre. HakapesziM nemrég feltett egy kérdést csak most nem találom. Annyi volt a lényeg hogy nem értette miért tesznek rasszista megjegyzéseket Orbán vezére lányára. Nem képes felfogni hogy a kormány gyűlöletpropagandája ilyen hatással van az emberekre. Akit megfertőz, az egy idő után mindenkit gyűlöl, nem csak a migránsokat. Persze ha ugyanezt a undorító megjegyzést egy migránsra vonatkozóan olvassa, esze ágában sem lett volna feltenni a kérdést. Nem tekinti embernek azokat akiknek egy árnyalattal sötétebb a bőre.

2018. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
87%

"Ez valós veszély."


Akkor javaslom olvasd végig ezt. Olyanok nyilatkoznak akik Németországban élnek és azt mondják a magyar kormány hazudik. Ők minden nap látnak migránsokat és azt mondják nem veszélyesek.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2018. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
72%

63.


Nekem magyarázhatsz, én is kint vagyok - nem csak Németországban - eleget. Nem az internetről ismerem a világot.

2018. okt. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
0%

HakapesziM

Tudhatnád már, a te véleményed nem számít, mert rassistafasisztakomcsinácifideszbirka vagy. Akkor is ha nem szavaztál a fideszre, mert ilyen apróság nem változtat szerintük semmin.

2018. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
87%

"Nekem magyarázhatsz, én is kint vagyok - nem csak Németországban - eleget. Nem az internetről ismerem a világot."


És gondolod hogy a kamionodból jobban tudod mint azok a magyarok akik tényleg kint élnek Németországban?

2018. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:

Ilyen történeteket én is ki tudok találni.


Kint élek és egy magyar migráns hülyeségeket beszélt gyk-n. Felháborító.

2018. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább nekik hiszek mint egy rasszista kamionsofőrnek.
2018. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
65%

"Es gondolod hogy a kamionodból jobban tudod mint azok a magyarok akik tényleg kint élnek Németországban?"


Az, hogy ott él, nem sokat jelent önmagában. Mikor jár egy müncheni magyar Calaisban, Zeebrugge - ben, stb.?

Amúgy nekem is kiterjedt ismeretségem, rokonságom van Nyugaton. Málta és Ciprus kivételével minden EU országban (és sok EU - n kívüliben is) jártam.


És ha ott él? Lehet, hogy kvalifikáltabb ember, más meg még a nyelvet sem tudja. Mit lát mondjuk egy bajor kisvárosban? Nekem nem sok nagyobb német várost tudsz mondani, ahol nem jártam. És ez csak Németország.

2018. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
65%

"Nem tekinti embernek azokat akiknek egy árnyalattal sötétebb a bőre"


Ide írok olyan 6 éve. Idézz tőlem ilyesmit! Tojok én rá kinek milyen színű a bőre.

2018. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!