Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarják az emberek...

Miért nem akarják az emberek Gyurcsányt újra miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

Sokkal jobb gazdaság teljesítményt nyújtott mint a Mocsko Sorbán! Mitől félnek az emberek?


[link]


2018. okt. 5. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%

"Gyurcsány Ferenc magyar üzletember és politikus. 2004. szeptember 29-étől 2009. április 14-éig a Magyar Köztársaság miniszterelnöke"

Azért amit ez alatt tett az országgal.

2018. okt. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 árokpart ***** válasza:
33%
Kint voltam akkoriban pár tüntetése, de igen sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy ennél jobb volt. Legalábbis a mostani a 2018 április utáni jelenlegi Fidesz kormánynál. Nem is értem mi történik a fideszben. Eddig 2010-től aránylag egész jó kormányzást folytattak, sőt a 2014-18-as ciklusra határozottan azt mondtam, hogy a rendszerváltozás óta a legjobb kormány. Most mit csinál egyszerűen nem értem. Tudna egyáltalán erre valaki magyarázatot adni. Miért drágul viszonylag minden, miért lehet most megérezni ennyire a gyengébb forintot, (korábban nem befolyásolta érdemben a mindennapok jólétét), miért nem kormányoz akkora bedobással mint a múlt ciklusban.
2018. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Gyurcsány amúgy egyre népszerűsödik most a fiatalok körében is. Mivel a Jobbik és az LMP mondhatni megbukott a mostani választásokon, így az ellenzék kezd felsorakozni mögé. Én egyetemista vagyok, ráadásul vidéki egyetemista, de még itt is egyre több diáktársamtól hallom, hogy igen, Gyurcsány lenne a megoldás az autokrácia ellen, egy demokratikusabb kormányért. Ami azért érdekes, mert eddig csak a fővárosi nyugdíjasok körében volt népszerű a DK, most a fiatalok körében is kezd előretörni. Ki tudja, lehet 8 év múlva újra miniszterelnök lesz. Esetleg 4 év múlva, ha az EU kifúrja a mostani kormányt.. úgy ahogy anno Gyurcsányt is kifúrták, csak őt nem Nyugat-Európa, hanem a saját pártja.
2018. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
30%
Hazudik
2018. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

"anno Gyurcsányt is kifúrták, csak őt nem Nyugat-Európa, hanem a saját pártja." - így van, mivel hogy ki akarta árusítani az országot a globáltőkének, náluk kedves volt, de a jóérzésű párttagoknak hány-ingere lett ettől. Hány? Sok.

Árokpart: szerintem elbízták magukat- ahogy az első ciklus végén is:(

2018. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Egyszerűen arról van szó, hogy már ők is tisztában vannak vele mennyire pofátlanul lopnak. Sejtik hogy még egy ciklust már nem fognak vinni, hát rákapcsolnak. Ami mozdítható, azt viszik. Demszky csinálta pont ugyan ezt az utolsó években. Ha a korábbi kormány talicskával tolta kifele a pénzt, ez a mostani vagonszám viszi. Pont mint Hitler aranyvonata.
2018. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

"Gyurcsány amúgy egyre népszerűsödik most a fiatalok körében is."


Mert a fiatalok élet tapasztalata még 0.

Ezzel semmi gond, ha 10-20 év múlva csak ők vállalnák az "elkúrtuk" következményeit is.


Gyurcsány annyira jól vezette az országot hogy csak minusz 6,6% volt a gaz.csökkenés +IMF hitel, 150ft gáz, 50ft villany, stb.

Kár, hogy ezek a fiatalok akkor még csak a csattogó lepkét tologatták.

És persze >10% munkanélküli, kb 1,3M ember nem dolgozott.

2006 után úgy menekültek innen az emberek mint a süllyedő hajóról a patkányok,

bár ennek elsődleges oka az EU csatlakozás és 2006-tól a szabad munkavállalás az EU-ban.

-Ja és azért azt se felejtsük el, hogy a taxis blokád óta nem volt akkora megmozdulás, tüntetés, forradalmi hangulat mint az alkesz GYF idejébe.

Szóval, tényleg nagyon jó volt akkoriban.

2018. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
Amíg Gyurcsány lesz,Orbán is lesz. Egyiknek se hiszem el egy szavát se.
2018. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
Miért? Pont azért, mert olyan volt, amilyen. Megbukott, majd később kétharmaddal nyert a Fidesz. Miatta.
2018. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

Azért, mert még emlékeznek rá, milyen volt a kormánya.

Az Orbán kormányt lehet utálni sok mindenért, de bizonyos területeken (amik az emberek mindennapjait és jólétét érintik) a 8 év alatt tudott eredményt felmutatni.

Gyurcsányék nem tudtak, semmilyen területen, legalábbis pozitív irányban biztos nem. Őket szimplán csak utálni lehet.

egy valamiért örülök annak, hogy ő a színen van még: ameddig ő tényező marad, addig nem lesz még egyszer mszp-s kormány

2018. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!