Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Prof. Dr. Kásler Miklós...

Prof. Dr. Kásler Miklós Emberi Erőforrások Miniszterét miért bántja mindenki?

Figyelt kérdés
Olyan aranyos bácsinak tűnik, jó most meghalt egy szívbeteg de lehet műtét nélkül is meghalt volna, meg amúgy is öreg volt már. Amúgy se Prof. Dr. Kásler Miklós Emberi Erőforrások Minisztere tehet róla, hiszen ott sem volt. Én azt vettem észre hogy mióta Prof. Dr. Kásler Miklós Emberi Erőforrások Miniszterét kinevezték, azóta a Magyar egészségügy rohamosan fejlődik. Például én tavaly voltam kórházba és nem volt WC papír a WC-ben, azonban 2 hete voltam megint és akkor már volt, nem csak WC papír de szappan is. Ezt a nyilvánvaló tényt senki sem tudja meghamisítani. Nemrég pedig olvastam hogy az egyik kórház új röntgen gépet kapott, ami 33 millió forintba került, ami hatalmas összeg. Úgyhogy nem értem miért kritizálják.
2018. okt. 5. 19:38
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Andizsuzsi azóta a kórház elismerte, hogy tudott a betegről. Bár elég nehéz lenne tagadni, ha az egyedi érimplantátum legyártását hónapokig tartó engedélyeztetési eljárás előzi meg. És csak azután lehet előjegyeztetni műtétre, hogy az elkészült.


Az orvos kirúgása pedig azért történt, mert szívműtét után közvetlenül plasztikai sebésszel cseréltette ki a betege sérült mellimplantátumát. Amit amúgyis ki kellett volna cserélni vagy eltávolítani. Értem én, hogy miért aggályos, de azért nem annyira, hogy kirúgják érte az ország egyik legjobb szívsebészét. Fegyelmi eljárásban kellett volna eljárni.

2018. okt. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

"Olyan aranyos bácsinak tűnik, jó most meghalt egy szívbeteg de lehet műtét nélkül is meghalt volna"


Jah mit számít, hogy meghalt, nem a te rokonod volt, igaz? Féleszű....


"kkor már volt, nem csak WC papír de szappan is"

Húha egy WC-ben volt papír és szappan. Ez aztán a világra szóló csoda, hívd ki a Tényeket, szalagcím lesz.

2018. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 Andizsuzsi ***** válasza:

"Andizsuzsi azóta a kórház elismerte, hogy tudott a betegről."


Linkelnél nekem erről valamilyen forrást? Mert én csak a kórházigazgató nyilatkozatáról tudok. Konkrétan arról, hogy a beteg nyáron megjelent a kórházban, de Székely szerint nem volt szüksége azonnali beavatkozásra - nem kérte a műtétet a számára.



" hogy miért aggályos"


Nem érted. Túl azon, hogy asszisztált ahhoz, hogy valaki, akinek semmi köze a kórházhoz, a kórház műtőjét, eszközeit, embereit használta egy TB által nem támogatott maszek műtéthez, a betegnek ez az implantátum olyan, mintha a Fülöp szigeteken csináltatta volna - nincs egészségügyi intézmény és orvos, ami felelősséget vállal érte. Ha valami gond adódik vele, nincs hova fordulnia.

Szerinted mi történik egy autószerelővel, aki beengedi a haverját a műhelybe, hogy kicsit tuningoljon az ott álló autón?

2018. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen higiénnel sertés kondás is lehetne romániában

2018. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 Andizsuzsi ***** válasza:

ma 14:51


Ezzel messzemenőkig egyetértek. Én nem Káslert védem. Szerintem is alkalmatlan a miniszterségre. De ettől még Székely elbocsátása a rendelkezésre álló információk alapján jogosnak tűnik.

2018. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Andizsuzsi, erről azért érdemes lenne megkérdezni azt a beteget is, akit operált.


Ugyanis a döntést gyorsan kellett meghoznia, műtét közben, akut vészhelyzetben. És tulajdonképpen bürokrata baromságokra hivatkozva rúgták ki. Nem hentest hívott be, hanem plasztikai sebészt. Nekem inkább szimpatikus, ahogy gondolkodott erről és cselekedett.


Kásler pedig egy s.fej. röviden válaszolva a kérdésre is.

Troll kérdésre elég ennyi válasz is.

2018. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 Andizsuzsi ***** válasza:

"akut vészhelyzetben"


Az, hogy valakinek műtét közben ki kell venni a sérült mellimplantátumát, akut vészhelyzet. Egy másikkal való pótlása szépészeti műtét közben, nem az.

A minap olvastam egy riportot vele, ahol elmondta, hogy a másik szintén implantátumos betegnél a szilikon belefolyt a nyitott szívbe, a betegnek leállt a légzése, mesterségesen kellett a légzését és a keringését is biztosítani, tüdőgyógyásznak az elhalt tüdőrészt kimetszeni. Ezek után a doktor úr keresett egy plasztikai sebészt, bediktálta az implantátum számát és beültették a betegbe. Ne magyarázd már meg nekem, hogy az akut vészhelyzet volt. Igen, rohadt szar érzés lehet egy szívműtét után "féloldalasan", cici nélkül felébredni. De nem vészhelyzet. Amúgy a doktor úr tudta, hogy mellimplantált beteg műt, mell alatt vágva, mert ez a specialitása, talán lehetett volna előre készülni minden lehetőségre.

Én nem vitatom az ő szakmai munkásságát, férjemet évek óta kezelik a GOKI-ban, csak jót tudok mondani az intézményről. De úgy érzem az elérhető információkból, hogy Székely doktor eddig bármit megcsinálhatott a kórházban és most belefutott egy vállalhatatlan esetbe. Nem tudom, hogy mennyire igaz, hogy a beteg tett panaszt a műtét után, mert kérték tőle az implantátum-csere árát, de ha így történt, akkor a kórházvezetőnek egyszerűen nem volt más lehetősége.

2018. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Andizsuzsi ***** válasza:

"Nekem inkább szimpatikus, ahogy gondolkodott erről és cselekedett."


Ühüm. És ki fogja a plasztikai műtétet kifizetni? Ki fogja a beteget kártalanítani, ha ő azt nyilatkozza, hogy nem kérte a beavatkozást? Ki fog kártérítést fizetni, ha az implantátummal valami történik?

Ez az ügy nem fog itt megállni. Ha lezárul a vizsgálat, a plasztikai sebészt is elő fogják venni, hiszen egyértelműen zsebre, feketén dolgozott egy olyan műtőben, ahova be sem mehetett volna.

2018. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

"Ühüm. És ki fogja a plasztikai műtétet kifizetni? Ki fogja a beteget kártalanítani, ha ő azt nyilatkozza, hogy nem kérte a beavatkozást? Ki fog kártérítést fizetni, ha az implantátummal valami történik?"


Az elég nyilánvaló, hogy nem fogja a tb jóváírni. Egyébként sem szokta, tudomásom szerint. Legfeljebb akkor, ha nem szépészeti céllal történik az inplantátum behelyezése.

Ugyanakkor mennyire tartod reálisnak, hogy az, aki szépészeti céllal helyeztette be a szilikonmellet, az elfogadja a féloldalas állapotot? Mert én semennyire.


"Ez az ügy nem fog itt megállni."


Ez epég nyilvánvaló, mert már most bekóstolták a sebészt, igaz, eddig még cdak az 55 éves beteg halálának a felelősségét próbálják ráverni.


"Ha lezárul a vizsgálat, a plasztikai sebészt is elő fogják venni, hiszen egyértelműen zsebre, feketén dolgozott egy olyan műtőben, ahova be sem mehetett volna."

Jó, vegyék elő!


Nekem egyébként nem annyira egyértelmű, hogy zsebre dolgozott. Neked miből az?

2018. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Akkor sem a miniszter dolga az, hogy ilyen ügyekkel foglalkozzon, bőven lenne neki dolga az egészségügy működtetése területén, hogy megakadályozza az általános lepusztulást, csökkentse az orvosok elvándorlását, neki rendszerszinten kell a problémákkal foglalkozni, mégpedig hathatósan, de nem látszik alkalmasnak rá, különös tekintettel a megnyilvánulásaira.
2018. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!