Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Prof. Dr. Kásler Miklós...

Prof. Dr. Kásler Miklós Emberi Erőforrások Miniszterét miért bántja mindenki?

Figyelt kérdés
Olyan aranyos bácsinak tűnik, jó most meghalt egy szívbeteg de lehet műtét nélkül is meghalt volna, meg amúgy is öreg volt már. Amúgy se Prof. Dr. Kásler Miklós Emberi Erőforrások Minisztere tehet róla, hiszen ott sem volt. Én azt vettem észre hogy mióta Prof. Dr. Kásler Miklós Emberi Erőforrások Miniszterét kinevezték, azóta a Magyar egészségügy rohamosan fejlődik. Például én tavaly voltam kórházba és nem volt WC papír a WC-ben, azonban 2 hete voltam megint és akkor már volt, nem csak WC papír de szappan is. Ezt a nyilvánvaló tényt senki sem tudja meghamisítani. Nemrég pedig olvastam hogy az egyik kórház új röntgen gépet kapott, ami 33 millió forintba került, ami hatalmas összeg. Úgyhogy nem értem miért kritizálják.
2018. okt. 5. 19:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
25%
Sok a Soros bérenc, azért!
2018. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%

"Olyan aranyos bácsinak tűnik"

Az lehet, de nem nagypapának alkalmazzuk, hanem miniszternek, ahol ez a legkevésbé számít.

2018. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Andizsuzsi ***** válasza:
68%
Nem vicces.
2018. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
10%
Nem bántja mindenki, csak az ellenségei, és azokból még van néhány.
2018. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
64%
Prof. Dr. Kásler Miklós Emberi Erőforrások Miniszter valóban a legcsodálatosabb az egész világon, persze csak Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszter Elnök Úr után.
2018. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
42%

Andizsuzsi

Dehogynem. Egész Magyarország egy marha nagy vicc.

2018. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Alain Delon ***** válasza:
75%
Mert egy demagóg barom.
2018. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem engedte elvégezni egyeletbevágóan fontos műtétet, kidobadta a szívsebészt.Ez nem csak hogy emberölés de megszegte Hipokratészi esküt amit ő is letett hiszen orvos, bár ezek után nem nevezném annak
2018. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
88%

Azért, amiért #7 is írta. Az "aranyos bácsi" nem hiszem, hogy számít, ha ember milliók egészségügyi ellátásának való megszervezésére való kompetenciáját nézzük valakinek.

Amúgy meg a prof. dr. Erőforrások Miniszter úgy gondolja, hogy betegségek 70-80%a elkerülhető, ha az ember betartja a tízparancsolatot. Most légyszíves üsd be, hogy tízparancsolat wikipédia és olvasd el. Szerinted talán a Ne paráználkodjon! részen kívül van valmi, amitől az ember megbetegedhetne?

2018. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Andizsuzsi ***** válasza:
3%

"Mert nem engedte elvégezni egyeletbevágóan fontos műtétet,"

Ez valóban súlyos hiba volt.


" kidobadta a szívsebészt."

Ez teljesen rendben van. Az illető orvos több ízben súlyos szakmai és etikai vétséget követett el.


" nem csak hogy emberölés de megszegte Hipokratészi esküt amit ő is letett hiszen orvos, bár ezek után nem nevezném annak"

Az orvosok nem 'teszik le' a hippokratészi esküt. Furcsa is lenne, ha Apollóra megesküdnének, hogy nem ejtenek vágást.

2018. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!