Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért diktátorokkal...

Orbán miért diktátorokkal haverkodik? Nem inkább a nyugat felé kellene haladnunk, hogy az ország végre valami pozitív dologban is toplistás legyen, ne csak negatívumokban legyen a legjobbak közt?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 18:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

kivel haverkodjon?

diktátornak diktátor a barátja, szerintem Kim Dzsong Unnal is remekül megértenék egymást


na mindjárt jönnek a bugyuta fidesznyikek lepontozni...

2019. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A felcsúti csüngőhasú törpének nem érdeke, hogy Magyarország a nyugat felé tendáljon

Ugyanúgy ahogy Nicholai Caucescou-nak se volt érdeke a nyugati nyitás, ellenben ő és a sleppje egész pofásan eléldegélt egy ország pénzén

A csüngőhasú is ezt csinálja most éppen, a mi pénzünkön, miközben szorgalmasan építi a kapcsolatait más diktátorokkal


"szerintem éppen elég nyugati kizsákmányoló multi van nálunk."


Bezzeg ha az orosz medve jönne be hozzánk keletről, kicsit se zsákmányolni ki ám minket!

Egy inci-fincit se!

Mert még véletlenül se ők voltak, akik 40 évig ültek a nyakunkon, igaz?


"egy jó tanács: kevesebb kormányellenes médiát olvass."


Nekem is van egy jó tanácsom számodra: húzd ki a fejed a felcsúti törpéd valagából


"Merkel is találkozott Erdogannal, akkor most ő is rohadt, iszlamista, diktátor?"


Konkrétan ő mondta az araboknak, hogy gyertek ide mind, szívesen látunk, köszi hogy kérdezed!

Ebbe szépen belesétáltál


Lehet engem is lepontozni a húgyagyú fideszdroidoknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál

2021. jan. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!