Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy olyan törvény...

Támogatnátok egy olyan törvényt, hogy tüntizhet a DK, meg felvonulhatnak a melegek, de kizárólag a pusztában, vagy valami mély 50-es évekbeli óvóhelyen?

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Hogyne. Valahol kültelken, lehetőleg novemberben, decemberben, korán hajnalban vagy késő délután.
2018. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Minek álljunk meg itt? Tüntethetnek otthon, csendben, kész! :D
2018. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%

Felőlem azt és akkor csinálhatnak, amikor akarnak (bárki) ha ezzel nem akadályoznak, nem okoznak kényelmetlenséget és nem botránkoztatnak meg.

Konkrétan a pride-ot a jelenlegi formájában betiltanám, mert fényes nappal, főútvonalon ahol gyerekek is közlekednek, nem lehet kitenni a 18+-os táblát.

De normális öltözékben, ember módjára viselkedve 0-24-ben vonulgathatnának, talán még hatásosabb is lenne a megítélésükben.

2018. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Csak aztán nehogy előforduljon hasonló eset, mikor te akarnál tüntetni valamilyen jogsérelemért.

Amúgy mégis miért zavar? Én sose voltam a Pride-on, nem is érdekel, és képzeld meg vagyok nélküle. Már ezzel a kommenttel is többet foglalkoztam a témával, mint amennyire érdekel.

2018. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem Szomáliában is tüntethetnének.

De az jó hogy decembertől februárig hajnali és késő esti órákban, vagy tüntethetnének januárban egész hónapban 24 órában éhségsztrájkkal, és ülősztrájkkal egybekötve.

Akár a város közepén is, csak némán.

De ha már ott vannak akár el takaríthatják a havat, és kitalicskázhatnák a város szélébe mert,

-tavaszt akarok látni.

2018. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
De csak ha ezzel egyidöben ötven fillér lesz a kifli!
2018. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
21%
Írtam valamelyik nap, hogy ki kell jelölni valahol a pusztában egy helyet, és oda lehet időpontot foglalni mindenféle tüntetésekre. Akkor nem kell fél Budapestet lezárni, ha valakinek hasfájása van. Békemenet, melegfelvonulás, gárdamasírozás, holakauszt-megemlékezés, minden mehetne oda. Akit érdekel, az úgyis elmegy, és legalább nem zavarja azokat, akik szarnak rá.
2018. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom az már nem tetszene, ha te akarnál valami ellen tüntetni, és azt is betiltanák.


Tudod, ezt hívják diktatúrának.

2018. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%

Mindenféle közvetett károkozást büntetnék. Közvetetten azt értem, hogy nekem, az átlagembernek okoz kellemetlenséget, gondolván, hogy én majd nem őket fogom szidni, hanem azokat, akik miatt tüntetnek. Hát nem!

A DK-s, a meleg csak a célszemélyeknek okozhasson kárt, kényelmetlenséget, kellemetlenséget. Mindenki mást hagyjon békén. Ha ezt megoldják, tőlem akár 0-24-ben is tüntethetnek.


Ha meg ellenem tüntetnek, akkor szóljanak, és lejátsszuk!

2018. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
14%

"Gondolom az már nem tetszene, ha te akarnál valami ellen tüntetni, és azt is betiltanák."


Ez nem betiltás. Tüntethetsz. Gyakorlatilag amikor csak akarsz. Ami ellen csak akarsz. Vagy amiért csak akarsz. Egy erre megfelelő helyen, ahol nem zaklatsz másokat.

2018. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!