Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok hasonló állami...

Támogatnátok hasonló állami intézkedések bevezetését, hogy az embereket közelebb vigyék Istenhez?

Figyelt kérdés

Én ilyesmikre gondoltam:


-Az állami médiumokban, pl. M1-en, Kossuth Rádióban minden nap lenne közös ima pl. a Miatyánk, és egy ima Magyarországért, a magyarságért


-A kormány egyes közleményeiben szerepelnének bibliai idézetek, és ezeket rövidítéssel jelölnék is, hogy hol szerepelnek a Bibliában


-Minden állam által fenntartott intézményben pl. önkormányzatoknál, iskolákban, kórházakban, kormányablakoknál, nagyobb vasútállomásokon, buszpályaudvarokon lenne egy egy kis kápolna, imaszoba az épületben, benne Bibliákkal.


-A kormány tagjai szándékosan úgy alakítanák ki beszédjeiket, parlamenti felszólalásaikat, hogy azokban minél több bibliai vonatkozás szerepeljen pl. "Dávid és Góliát", "Bálám Szamara", "Jónás a Cethal gyomrában", "Hegyi Beszéd", "Babilon Szajhája".



2018. okt. 12. 09:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
Csak egyetlen igaz Isten létezik és az Hitler. Csak ő hozzá szabad imádkozni és a tanításait is követni kell!
2018. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Molyember ***** válasza:
97%
Miért Istenhez akarna a magyar közelebb kerülni, ha van nekünk egy Orbánunk is?
2018. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%

"Azeistákra be kéne vezetni az inkvizíciót."


Kösz, e'má'vót egyszer. Azóta is ha felhánytorgatják a keresztényeknek, azzal takaróznak, hogy azok nem igazi keresztények voltak.

2018. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%
Természetesen, hiszen keresztyén ország vagyunk.
2018. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
Én támogatnám, csak annyi kikötéssel, hogy a buszmegállók mellett ne kicsi kápolnák legyenek, hanem NAGY kápolnák. Olyan kisebb bazilika méretűek.
2018. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Alex Fly ***** válasza:
94%
Természetesen nem. Keresztényként a szekularizáció híve vagyok. Ha az állam elvileg biztosítja a szabad vallásgyakorlást minden polgár számára, akkor a gyakorlatban sem kellene ebbe belepofáznia.
2018. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%

Ilyesmit nem kívánhatsz a kormánynak sem, ha kicsit is szereted őket.


Amennyire lehetséges volt, már kiforgatták a Bibliát, de ha minden beszédükben kötelesek lennének idézni, a végén még összeállna az emberek fejében, hogy milyen mélységesen az ellenkezőjét cselekszik és tanítják Krisztus tanításainak!


Ennyire durván csak nem akarhatod, hogy leleplezzék önmagukat!

2018. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha római katolikus volnék, akkor támogatnám. Ennél akár többet is. De mivel nem vagyok az, azt kell mondanom: ez bizony ellenkezik a vallásszabadsággal. Persze, ha katolikus lennék, akkor is ellenkezne, de akkor úgy gondolnám, hogy a helyes útra ráléptetni mindenkit kötelező.
2018. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Fúj!!!!!
2019. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!