Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A keresztény fideszesek...

A keresztény fideszesek szavazók ahelyett hogy a hajléktalanokat vegzálnák, már elgondolkoztak azon, hogy sok hajléktalan az Orbán kormány által támogatott devizauzsora miatt került utcára?

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 07:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

Felvettem én is a frankhitelt, de csak autóra. Ezt ajánlották akkoriban a leginkább, bár emlékszem a forint hitelt és a japán jent is megemlítették. 2007-ben vettem fel, utólag kiderült még így is jobban jártam, mint ha forint hitelt vettem volna fel. Időben váltottam forintra, később pár százezret vissza is kaptam, mikor a Fidesz bevezette a visszatérítést.

Az egyszerű embernek meg sem fordult annak idején a fejében, hogy mi baj történhet, hiszen a svájci frank nagyon stabil...

2018. okt. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Azért a frank erősödése csak a kiváltó probléma egyik fele. De tegyük hozzá, hogy mellette a forint is jelentős gyengülést mutatott, ami együtt hozta létre ezt az egész folyamatot.
2018. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

Ja, mert a Gyurcsány alatt nem vett fel senki deviza hitelt?

Pont az Orbán kormány volt akik forintosították a deviza alapú jelzálog, meg autó hiteleket.

2018. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Lol Gyurcsány nyaló "Pimaszkodó" azt pont az a segg tette a legtöbb kárt... gratula
2018. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem fűllik a 100nm-es vályogház meg az 1200-as lada a népnek? Nézőpont kérdése, de én jobban érzem magam abban a közegben, ahol semmilyen színalatt nem jön egy markát tartó ember sem...
2018. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azért egy ilyen "állítást" hogy "sok hajléktalan" miért is került az utcára, illene valamivel alátámasztani, nem?

Mert az elég furcsa lenne, hogy évtizedek óta utcán élő emberek devizauzsora áldozatává váltak volna.

Az utcán élők közül sokan a megszűnt gyárak-munkásszállások miatt kerültek az utcára a velük készült riportok szerint. Azokat a gyárakat meg nem a jelen kormány meg nem is a keresztény fideszes szavazók kótyavetyélték el.

2018. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A Fidesz kimaxolta a mélyszegények és a hajléktalanok számát, ez nem jó cégér. El kell őket tüntetni de Fidesz módra: szüntessük be a létminimum alatt élők számítását, tiltsuk be az utcán tartózkodást. Csiribú csiribá, a Fidesz megint jól teljesít.
2018. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A magyar bankokban én sosem bíztam.

Minek van mindennek külön díja?


Miért van, hogy vannak országok, ahol semmibe nem kerül bankszámlát tartani?


4 brit bankszámlám van. Egyiknél sincs se havidíj, se kártyadíj, se tranzakció díj. Semmi. Más neveken sincs semmi levonás.

2018. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ja, és kedves bakosakkal baloldaliak!


Ti mennyi aprót adtok a hajléktalanoknak?

2018. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!