Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már egy ideje érlelődik...

Már egy ideje érlelődik bennem a kérdés, itt is olvasgatom a kérdéseket, hogy ne tegyem fel ugyanazt. De mivel nem találtam, felteszem a kérdést: Puzsér indul a főpolgármesteri címért. (? ) Lényeg lent:

Figyelt kérdés
Azt senki nem hallotta még, hogy Puzsér azért indul, hogy elvegye a szavazatokat Tarlós (és a többiek elől), nem azért, mert főpolgármester akar lenni. Egy-két napja nyilatkozott, hogy azonnal le is mondana, az a célja, hogy meggyengítse a többieket, elvegye a szavazatokat és azonnal lemondana. Saját maga nyilatkozta. Ezt megteheti? Mi az, hogy a sajtóban előre lenyilatkozza (tévében a saját szájából hallottam), hogy ennyi a célja, semmi egyéb. Mi a véleményetek?

2018. okt. 17. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Puzsér?

Indul, de nyerni soha nem fog.

DK szimpatizáns vagyok, de akkor már inkább a Tarlós.

Puzsér egy komplexusos idegbeteg barom..ki engedte egyáltalán a politika közelébe?

2018. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt én is tudom. De annyira megosztó személyiség, hogy amikor nem értettem, hogy lehet ennyire idegbeteg egy közéleti személy, le lettem hurrogva. Egyébként mond jókat, csak nem ebben a stílusban kellene.

A Sznobjektív műsora kimondottan tetszett, csak a habitusa nem. A kérdésem lényege nem ez, hanem az azonnali LEMONDÁS.

2018. okt. 17. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt írta ki facebookra hogy: "Tisztában vagyok az esélyeimmel, úgyhogy ha bármelyik végső győzelemre esélyes jelölt – akár Tarlós István, akár az ellenzéki pártok jelöltje – felvállalja ezt a programot, visszalépek a javára: akár bármelyikük, akár mindegyikük javára"
2018. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam az ő szájából interjúban; hogy azért indul, mert ilyen zöld Budapestközpontot szeretne, vagy valami; hogy besétálható legyen az egész; az neki az álma; és ha ez megvalósulna, akkor ő utána lemondana. Meg hogy pl nemtom, hogy talán ne parkoljanak ott autók , meg hogy tömegközlekedést is igénybe kelljen venni; meg ilyesmi. Szal ő ilyen zöldszerű dolgokat akar. Olyanra vágyik.
2018. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

tudod miért döntött így?

mert a bejelentés óta mindenki csak körberöhögi, és ebből tanulva most nem akar csúfosan beégni.

a nagy egojával azt hitte majd mindenki körbe ajnározza, aztán a youtube-os követő is csak leoltották.

csak megelőzi a bajt mielőtt túlságosan beégne.

2018. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3.! Az lehet. De én viszont műsorban hallottam a saját szájából, hogy azért indul, hogy elvegye a szavazatokat többek között Tarlós elől. Ez a kettő nem egy és ugyanaz. Mondjuk nekem is kikerekedett a szemem. Mert nem is igazán értem.
2018. okt. 17. 15:44
 7/8 A kérdező kommentje:
5.! Ezt én is el tudom képzelni. Előtte beharangozott dolgokat, mit tenne és mit nem, de ezt azt hiszem hétfőn, szóval egy-két napja nyilatkozta. Van benne valami. Nem akar beégni. Akkor mire fel ez a felhajtás részéről? Tiszta vicc.
2018. okt. 17. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, te itt kicsit összekevered, hogy miket mondott Puzsér. Alapvetően két dolgot:


1. nincs valami sok esélye nyerni, Tarlós a favorit.

2. ő alapvetően nem akar főpolgármester lenni, a programját akarja megvalósítani (akármi is az), ha készen van, hajlandó lemondani/visszalépni (pl. ha 2022-ben úgy érzi, megcsinálta, amit meg akart, lemond)

2018. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!