Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te hogy oldanád meg a hajlékta...

Te hogy oldanád meg a hajléktalan problémát?

Figyelt kérdés

Mindenki csak szállon lehetne vagy hol hagynád csövezni őket,melyikkerületekben?


Mi a jó mególdás?


2018. okt. 19. 12:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Aha. A kézenfekvő megoldás véletlenül se ötlik fel. Talán rendbe kéne tenni a gazdaságot. Akkor talán lenne munka. Meg lakás. Nem kéne hajléktalannak lenni.

Mert ugye te azt nem is képzeled embernek? Csak valami kényelmetlen tárgy.

Tudok egy jó megoldást. De válaszaidat olvasva, azt hiszem kivitelezhetetlen. Meg se értenéd.

2018. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
54%

"Akkor talán lenne munka."


Van munka.

2018. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22: amíg a szakértő urak vitatkoznak talán addig sem kellene engedni, hogy más ablaka alá szarjanak..
2018. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Tiborc és Rogán, Lázár kastélyokba beférne mindd...
2018. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Van lakcímem, nem vagyok alkoholista, kultúrált kinézetem van, ennek ellenére minden állásinterjú után elutasítanak, valahol semmilyen választ nem kapok... Ezek után egy hajléktalan hol találna állást mégis, ha még én se találok?!...
2018. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Akiben megvan az akarat a kitörésre, azt támogatnám természetesen.

Aki meg önhibájából került az utcára, és legfőbb tevékenysége az erőszakos kéregetés, ordibálás, saját fosában fetrengés, italozás, azt lezavarnám a csatornába a patkányok közé, oda való, nem civilizált társadalomba.

2018. okt. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!