Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a hajléktalanszállókról...

Ha a hajléktalanszállókról reggel el kell menniük az embereknek, akkor nappal hol legyenek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 23:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

8 óra munka

8 óra szálló

8 óra italozás


tralala

2018. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Dolgozzanak. Mint minden más ember, aki fizet a kajáért, a fűtésért, a szállásért. Segédmunkásból is munkaerő hiány van és ahhoz nem kell végzettség!
2018. okt. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%

szerintem legyenek a parkokban és feküdjenek az aluljárókban


dobálják szét a szemetet és a cuccukat és végezzék el a dolgukat minden sarkon


aludjanak a buszon és villamoson hogy más embernek át kelljen szálni másikra mert annyira nagy a bűz


szerintem jó ötlet

2018. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Ha én hajléktalan lennék, önkénteskednék egy ingyen konyhán, persze titokban beleennék a kajába, ha nagyon megéheznék és hangoztatnám mindenkinek, hogy hajléktalan vagyok ennek ellenére másokon segítek inkább, aztán valami milliárdos biztos felfigyelne rám. Mondjuk Gyurcsány Ferenc. Belépnék a DK-ba, de az egyik megbeszélésen borozgatás után megtetszene Vadai Ágnes. Úgy tűnik, félreérthetetlen jeleket küldne. Ferinek nem tetszik amit művelnénk, szóval kitenné a szűröm a DK-ból, mert titokban még szerelmes Ágiba. Szomorúan ballagnék egyedül a sötét utcán, amikor egyszer csak egy utcán elfutó patkányról az eszembe jutnak a kígyózó kígyók és arról egy mondat, amit Gyurcsány véletlenül borozott állapotban előhozott. Igen, itt van a nagy lehetőség. Szóval Gyurcsány titkát felhasználva megfenyegetném a DK-t, egyetlen feltételem van: Vadai Ágnes nem hozhatja nyilvánosságra ami köztünk történt és hogy kapok Gyurcsánytól egy saját lakást, ja ez kettő, mindegy. Szóval ha már lakásom van, akkor meg bárki talál olyan munkát, amivel fenn tudja tartani magát, hisz munkaerőhiány van.
2018. okt. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Eszük ágában sincs dolgozni. Elmennek majd koldulni, erőszakosan kéregetni, vagy akár rabolni, aztán megveszik az olcsó kannást, féldecis tömény szeszt, herbált stb., mattrészegre isszák vagy a Holdig lövik magukat, utána vissza a szállóra - és kezdődik az egész előlről a májrobbanásig vagy a fagyhalálig.
2018. okt. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanúgy, ugyanott azon a helyen csöveznek csak nem életvitelszerűen.
2018. okt. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Munkahely, hobbi
2018. okt. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Ezért érdemes köztévét nézni. Mert ott elmagyarázták és meg is mutatták a helyeket, hogy az éjszakai szállásról egyből át lehet menni a nappali melegedőbe, ahol egy meleg étkezést és egy hideget kapnak. Az úgy néz ki, mint a régi iskolai étkezdék, asztalok vannak ott meg tévé, könyvespolc, ilyesmi. És a nappaliban igénybe vehetik a különböző segítő szolgálatok segítségét. Ami szolgálatokból száz valahány van, elfelejtettem hány.
2018. okt. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Keressenek munkát. A hajléktalannak egy valami van, ami másoknak kevés, ideje.


Járja a várost, és keressen melót. Előbb - utóbb csak talál valamit, ha nem, addig is mozgott. Mozogni egészséges, nem fázik annyira stb.


Nem gúnyból mondom, én ezt tenném.

2018. okt. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

A nappali melegedőben, ahol meleg van, kaja és kulturáltabban el lehet tölteni az időt, mint az utcán a földön heverve. Lehet fürdeni, tiszta ruhát kapni és van wifi, ahol lehet munkát keresni.

Férfi szálló:

[link]

Női szálló:

[link]

[link]

Nappali melegedő

[link]

Twist Olivér nappali melegedő

[link]

Úgyhogy nekem senki ne mesélgessen, hogy az utcán jobb és jaj-jaj-jaj, de ki van cseszve szegényekkel!

2018. okt. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!