Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hír TV valamelyik politikai...

A Hír TV valamelyik politikai párt oldalán áll?

Figyelt kérdés
most kezdtem el nézni egy kisfilmjüket amiben Gyurcsány életét mesélik el az elejétől, és eléggé leminősítő hangnemben van az egész megcsinálva, szurkálódó megjegyzések hangzanak el, ez azért lehet mert most épp a fidesz van kormányon, vagy a csatorna áll esetleg valami más nézeten? vagy minden bukott vezetőről hasonlóak az ilyen megnyilatkozások?
2018. okt. 25. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Soros. Bevándorláspárti.
2018. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Amíg a Simicskáé volt, addig azon az oldalon állt, mint a Simicska. A G-napig fideszes, utána (ál)ellenzéki. Aztán Simicska eladta azt is, most megint erősen fideszes, de most majd összevonják az Echo tv-vel.
2018. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
A kormánypárt, fütyisz oldalán.
2018. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

" amiben Gyurcsány életét mesélik el az elejétől, és eléggé leminősítő hangnemben van az egész megcsinálva, szurkálódó megjegyzések hangzanak el, ez azért lehet mert most épp a fidesz van kormányon, vagy a csatorna áll esetleg valami más nézeten? "

Gyurcsányt saját maga, beszédei, tettei minősítették le. Semmi mást nem kell tenni, mint felsorolni mit ártott, mit mocskolt és mennyit hazudott össze az elmúlt évtizedekben. Elég a tényeket elmondani, megmutatni - ahogyan azt, hogy ő maga mondja el, hogy hazudott reggel és este, hogy trükkök százaival kerültek 2006-ban kormányra.

A hívei - gondolom te is közéjük tartozol - próbálják mosdatni és fényezni, de akkora mocsokhalmot épített fel gyurcsány saját maga köré, hogy az mindig ott fog bűzleni körülötte.

Az egyetlen ami miatt még képben lehet ma is, hogy a többi ellenzéki politikus még nála is rosszabb, ők még csak arra sem képesek, hogy politikusként szerepeljenek.

De való igaz, a HÍR tv végre visszatért oda, ahol az alapításakor volt, a jobboldalra. Mi csináltuk azt a tévét, a mi táborunk hozta létre és növelte a népszerűségét, tette naggyá, amíg simicska a másik oldalra nem vitte.

Tehát igen, most éppen úgy, mint előtte bármikor, a HÍR tv "valamelyik politikai párt oldalán áll". Most ÚJRA a fidesz-kdnp oldalán.A hangvétele is ennek megfelelően éppen szembe megy gyurcsány híveiével.

2018. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok híve, sosem szavaztam rá és arra a pártra
2018. okt. 25. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:
soros
2018. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mi csináltuk azt a tévét, a mi táborunk hozta létre és növelte a népszerűségét, tette naggyá, amíg simicska a másik oldalra nem vitte."


Konkrétan neked mennyi pénzed volt a HírTV alapításában? Esetleg te voltál az egyik a kezdeti 20 befektető közül? Végre akkor kiderült ez is.

Egyébként mindegy, mert Simicska elég hamar felvásárolta az egészet.


Amúgy hajrás, újra naggyá teheted, jelenleg nézettsége a béka feneke alatt van, kb. Echo TV szintjén mozog, amit lássuk be, alig lehet alul überelni.

2018. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Kár a hisztiért. Nem, nem vagyok és voltam befektető, bár lenne annyi pénzem, de nincs. NÉZŐ voltam és így reklámfogyasztó. A MI a jobboldalt jelenti, abból is azt, amelyik most leginkább a fidesz-kdnp szavazótáborát fedi le.

Mit érdekel téged a nézettsége? Te nem nézed, akkor mi közöd ahhoz, hogy ki más nézi vagy nem nézi?

2018. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!