Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek! Leírnák azok,...

Budapestiek! Leírnák azok, akik most bírálják a budapesti hajléktalan intézkedést, hogy eddigi életük során hogyan és miben segítettek akár csak egy hajléktalanon is és annak milyen látható, pozitív hozadéka volt?

Figyelt kérdés

Eddig ugyanis azt tapasztaltam budapestiként, hogy a hajléktalanokat mindenki rühellte.

Konkrét történetek érdekelnek, nem kormánykritika, azzal már tele itt a padlás.

Kiskunbürgüzdről sem ér osztani az észt, mert nem ők az élvezői a tevékenységüknek, amellett nehezen hihető, hogy élen járnának a hajléktalanok felkarolásában.


2018. okt. 27. 13:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Zokon ne vedd 60%-os, 29-30-as, de itt leginkább te tűnsz elmebetegnek!:D
2018. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
18 éves voltam, részeg, és nem volt kifejtve a történet, mert nem ide tartozik. A múltról írtam, nem a jelenről.
2018. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

32

Mivel a csodatevő hugyozásodat most írtad le, talán nem vagy most is részeg és mint jó cselekedetet, nagyon nem vagy 100-as.

2018. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%

Bocsássál meg. A jó cselekedet nem a csövi lepisilése volt, mert az ugye taplóság, hanem a mellé mondott jézusos monológom, aminek hallatán a hajléktalan, a lehugyozás általi megszégyenülés után tudott gondolkodni Jézusról, istenről, meg még ki tudja miről.


Tehát én a lepisilésem által eljuttattam a legmélyebb pontba, de rögtön adtam neki kapaszkodót, így az első felhördülés, meg pánik után egyből a vallás felé tudott fordulni, ami ugye az ilyen helyzetben lévő embereket eddig viszonylag jó eséllyel rántotta ki a nyomorukból. Vagy legalábbis segített valamennyit.

2018. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!