Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a 2022-es és 2026-os választások kimenetele? (úgy saccra)

Figyelt kérdés

Én személy szerint úgy tippelem, hogy a Fidesznek megint kétharmada lesz, a Jobbik, LMP, MSZP, DK gyengülnek, valamelyik lehet hogy a Parlamentből is kiesik majd. A Momentum és a Kétfarkúak bejutnak a Parlamentbe, előbbi nem tudom hány %-kal, utóbbi meg szerez szerintem 2-3 mandátumot. (az MKKP azért fog bejutni véleményem szerint, mivel az MSZP-Jobbik-LMP-DK eléggé meggyengült az idei év során, de Orbán egy fokkal nem lesz népszerűbb a fiatalok és középkorúak között mint most)

2026-ban szerintem a Fidesz megint nyerni fog de a kétharmadot elbukja, és az ellenzék a maitól jelentősen különbözni fog. Ennek az oka a Fideszes szavazótábor kiöregedése, Orbán "elfáradása" és a külpolitikai események esetleges fordulópontja fogja majd okozni. (pl. egy kibontakozó válság)

Bár én személy szerint reménykedem, hogy '26-ig komolyabban is szertefoszlanak az esélyeik...


Ti mit gondoltok és/vagy mit találnátok ideálisnak?



2018. okt. 27. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
2022-ben? ENSZ csapatok póbálják fékezni az éhező lakosság dühét, Orbán szomáliába emigrál Gyucsánnyal és élettársak lesznek, Német Szilárdot megfőzik tulok ragunak.
2018. okt. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%
Illegitim. A többi részletkérdés.
2018. okt. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
26%
2022-re, de 2026-ra végképp kihal az agymosott nyugdíjasok nagy része, avagy a fidesz szavazótáborának lelke, helyettük több lesz a már jobban tájékozott fiatal, kit nem lehet olyan könnyen átverni, mert ők nem egész nap az m1, Kossuth rádió előtt ülnek... '22ben még talán fidesz lesz, de '26ban kizárt.
2019. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
25%

utolsó: azok az "agyhalott nyugdíjasok" anno '56-ban felemelték a seggüket, és abban a reményben harcoltak, hogy nektek, Fika-matyik majd jobb lesz!

Most meg itt vered a nyálad, de nem tettél semmit magadért és az utódaidért!

2019. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!