Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor Gyurcsány idején...

Amikor Gyurcsány idején elmentek az országból a magyarok, mindenki fel volt háborodva, most azt mondják a Fideszesek, kalandvágyból mennek, ebben mi a logika?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Gyurcsány fan, csak nem értem hogy lehet ilyen elfogultan vélekedni?

2018. okt. 28. 12:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Bocs; de hol élsz? Mo-on?
2018. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Igen #11-es, Magyarországon élek, ahol nincs ok a félelemre.
2018. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

Jelentem én nem félek, ennek ellenére el akarok menni.

Miért?

Anyagi okokból. Pályakezdő mérnökként megfizethetetlen a lakhatás ma Magyarországon (igen, 300-400 nettó felét nem karom arra költeni, hogy egy porfészekben éljek, ahol a romák lomtalanításkor 3 napon át az ablak alatt vinnyognak).

Külföldön sem olcsó, sőt, drágább mint itthon, ezt nagyon jól tudom, viszont a magasabb fizetésből telik is rá, valamint a környezet is egészségesebb (igen, éltem kint).


Kicsit talán osztom amúgy a kalandvágy dolgot. Szocik alatt volt a remény, hogy majd a Fidi megold mindent. Erre jöttek, és a saját financiális kérdéseiken felül nem sok mindent oldottak meg, sőt. Szerintem a társadalmi olló még jobban szétnyílt, a tisztes középosztály szűnik meg teljesen. Innentől kezdve meg kalandozó honfoglalásba kezdenek az emberek, hátha máshol jobb. Lassan nem a politikában csalódnak a Mo-i értelmiségiek, hanem magában az országban, annak kül- és belpolitikájában, tőkétől való kiszolgáltatottságában.

2018. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

6-os vagyok Kérdező!

Falun élek, bár van budapesti lakásom, de ezt az életet választottam.

Változatlanul nem értem milyen félelemről hadoválsz és bizony ez nem az én gondom és nem az országé ( ahogy írod) hanem kizárólag a tiéd és a pszichiáteredé, ha fóbiáid vannak. Kezeltesd magad és lehetőleg ne hangoztasd, mert az ilyen betegek eresztenek aztán az országra mindenféle sargentiniket. Vagy csinálj amit akarsz, de a legjobb, ha tényleg sürgősen elhúzol és máshol rontod a levegőt!

2018. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Teljesen ketté van szakadva az ország, mintha két külön országban élnénk, nem pedig ugyanott. Ebből is látszik, hogy a Fidesz álhírgyár médiája milyen jól elrejti a valóságot. Én igenis ismerem azokat az embereket, akik félnek. Ha nem tetszik nektek, akkor is. Más kérdés, hogy egyelőre még a kormányellenességért nem jár börtön, de a hajléktalanok üldözése után már nem sok lépés kell hozzá. Most kezdődik a gyülekezési jog fokozatos szigorítása, nemsokára pedig ki kell raknunk a kabátunkra a kitűzőt, hogy nem a Fideszre szavaztunk április 8.-án. Effelé halad az ország.
2018. okt. 28. 19:17
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Mert ha a bal oldal csinálja nem jó ha a fűrer akkor meg az mert ő a fűrer ennyi!
2018. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Gyurcsány nem az embereknek mondta, hogy menjenek el, hanem a vállalkozásoknak, akik szlovákiába vitték a cégeiket, mert ott kedvezőbb volt az adózás.


senki sincs felháborodva, akkor se volt.

2018. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!