Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ex-fidesz szavazók! Mikor...

Ex-fidesz szavazók! Mikor ébredtél fel?

Figyelt kérdés
Szégyellem, de régen a Fideszre szavaztam. Engem a netadós tüntetés ébresztett fel a szekta szerű hangulatomból. Azelőtt bíztam a kormányban, és mindent elhittem nekik, fél seggel néztem a híreket. A netadós dolog óta viszont szorosan követem az eseményeket, és átlátok a szitán. Hasonló történetek érdekelnének. Érdekelne, ki mikor ébredt fel, és gondolta azt, hogy mostmár ebből elég!

2018. nov. 3. 20:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
4%
Ne szégyelld kérdező inkább szavazz rájuk mint Gyurcsányra a netadóból meg nem lett semmi szóval nem értem miért tetted ezt ha Orbán annyira utálna minket akkor már rég több adó lenne meg migránsözön stb nézd meg hogy mi volt a MASZOP alatt pl vizitdíj folyamatos gázáremelés amik ellen tüntettek de mégis bevezették a vizitdíj is haszontalan volt mivel nem javult az egészségügy...
2018. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
előző vagyok meg ha Orbán diktátor lenne akkor bevezette volna már rég nem érdekelte volna a nép.
2018. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

#21 rég több adó van, már évekkel ezelőtt bevezették, emelték, és még fogják. A migránsözön is megvan, egy rakás kötvényest engedtek be ellenőrizetlenül.


Vizitdíj nem volt, mert le lett szavazva, de bárcsak annyi lenne csak, a sok új adó, díj, meg emelések, és a gázár magasan tartása helyett.

2018. nov. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
93%

21_ nagyon keveset tudsz: Magyarországon a legmagasabb az ÁFA, a legtöbb jogcímen is itt fizetik az adót - elképzelésem sincs, hogy mitől vagy ilyen lelkes!

Úgy gondolom, hogy megvettek kilóra, vagy teljesen le vagy épülve szellemileg!

2018. nov. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
7:30-kor ébredtem fel.
2018. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Ex-MSZP szavazók! Mikor ébredtetek fel?
2018. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!