Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Volt már olyan...

Fideszesek! Volt már olyan hogy nem értettetek egyet a fidesszel?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy azt mondtátok, ez nem jó? Hogy a fidesz valamit rosszul csinál? Volt már olyan hogy elismertetek egy hibát?
2018. nov. 4. 16:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Az elszántak között ilyen nincs.
2018. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek egyet azzal, hogy Orbán miért kereszténykedik, és miért akar annyira benne maradni az EU-ban. Ha a kereszténység helyett inkább az ateizmust vagy az ősmagyar pogányságot támogatná, vagy akarna lépni az EU-ból, akkor jobb lenne.
2018. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Persze, hogy volt. Nemrégiben például az LTP bedarálása. Eddig szerintem az volt a legrosszabb lépésük.
2018. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha a gyakori fideszes hozzászólóiból indulunk ki akkor bizony a Fidesz kőkeményen mindent jól csinál szerintük. Egy egy ilyen kérdésre próbálnak valamit kiötleni, de ez csak ilyen kamuzás, mert egyébként meg nincs olyan csalás, lopás vagy hazugság amit nem védenek körmükszakadtáig.
2018. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

olyat nem igen csináltak, amivel alulmúlták volna a baloldalt


(miközben a baloldal bőven csinált olyat, amivel alulmúlta a fideszt a saját szavazói szemében)

2018. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon sok ilyen lépésük volt. A legkorábbi jelentős lépés az EU csatlakozásról szóló népszavazás kampányában a minden áron való csatlakozás propagálása. Akkor, azokkal a feltételekkel nem lett volna szabad belépnünk. Azóta is volt több olyan lépésük amivel nem értettem egyet vagy másképpen csináltam volna - ahogy az ellőttem válaszoló is jelezte, pl. a LTP-ok megszüntetése is ezek közé tartozik. Kevesebb adókedvezményt adtam volna a nagy cégeknek az első pillanattól, inkább olyan támogatásokat, amik nem leszerelhető, elvihető eszközben jelenik meg utána, hanem ami itt marad helyben, ha a cég mégis elmegy. Utak, infrastruktúra, képzési helyek.

Nem a tanároknak emeltem volna meg először a bérét, hanem az egészségügyben dolgozóknak. Már évek óta létre kellett volna hozni agrár beruházásokat, hogy a termelőknek ne a nyersanyagot lehessen csak eladni amikor mindenkinek egyszerre van terménye, hanem vagy hűtőházban lehessen tárolni vagy feldolgozott formában eladni. Már régen neki kellett volna állni a bérlakások építésének. Nem a normál lakások helyett, hanem hasonlóknak, mint a munkásszállók vagy kollégiumok, amikben garzonokat vehetnének ki megfizethető áron a fiatalok vagy egyedülállók néhány évig.

De ha azt nézem, hogy mi mindent meg tudtak csinálni és milyen környezetben, honnan kellett elindulniuk, akkor összességében elégedett vagyok ezzel a pár évvel. De még bőven van mit tenni.

2018. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó tipikus fideszes. Feltettek neki egy kérdést a fidesz hibáiról, erre elkezdi szidni az ellenzéket. Gratulálok.
2018. nov. 4. 17:29
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Tipikus illiberális megélhetési kommentelő ;).
2018. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

"Már régen neki kellett volna állni a bérlakások építésének."


az a baj, hogy ez budapest problémája, a költségeket meg nyilván az egész ország viselné

2018. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Akkor legyen minden város városállam és gazdálkodjon a maga által megtermelt pénzből.

Gondolkozni szoktál mielőtt ezeket leírod?

2018. nov. 4. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!