Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megér nekünk 6 milliárd...

Tgt kérdése:

Megér nekünk 6 milliárd forintot az újabb nemzeti konzultáció?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 5. 12:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
95%
Én bontatlanul szoktam a szemétbe dobni a nemzeti konzultációt. Egy ideje már nem is kapok. Remélem most se küldenek!
2018. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
#8: Te agymosott fideszes barom. Ez nem az emberek véleményének megkérdezése. Ezek elferdített kérdések, amire normális ember csak egyféle választ tud adni. Ráadásul nem nyilvános az eredménye. Ez egyszerű propaganda, népi konzultáció néven Hitler is járatott ilyeneket. De hát a hozzád hasonló fasisztáknak ez nagyon tetszik gondolom.
2018. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%

#12

Te agymosott nem fideszes barom! - viszonozva a megszólítást, nyilván nálad ez szokás.

ha kérdeznek mielőtt döntést hoznak AZ a demokrácia. Az fáj nektek, hogy kérdeznek.

Ha normális ember csak egyféle választ adhat a kérdésre, akkor miért nem válaszoltok rá? Nem vagytok normális emberek?

Ha nektek is ugyanaz a véleményetek, akkor mitől is propaganda? Akkor miért is kell ellene kampányolni?

nem én vagyok az agymosott, aki örül annak, hogy nem csak 4 évente 1-szer kellek a pártnak akit megszavaztam kormányra, hanem közben is odafigyel arra, hogy az én véleményem is megjelenhessen. Te vagy az igen setét agymosott, aki nem éri fel ésszel, hogy nem aza a demokrácia, ha taktikai szavazással rávesznek/tek valakit arra, hogy minden elvet, szándékot és célt félresöpörve szavazzon valakire, akit nem is akarna kormányon látni, csak hogy vesszen a zorbán! Nem én vagyok az aki teljesen értelmes és jó célokra dacból nemet mond, csak mert a fidesz...

Mi nem nyilvános neked az egészből? Hogy nem mehetsz oda átszámolni azt a pár százezer ívet amit visszaküldtek? Lottózni sem szoktál, mert biztos átverés, hogy nem láttad az összes szelvényt?

2018. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező

Korábban csakis akkor kellettél a kormánypártnak, amikor a választási kampányban meg akartak győzni arról, hogy rájuk szavazz. Aztán vagy azt csinálták amit mondtak neked vagy nem.

Most megkérdeznek két választás között is valamiről. Mindegy miről. Kérdeznek, a levelet megkapod, akár akarsz válaszolni, akár nem. Akkor miért nem válaszolsz rá?

Mi lenne ha mind visszaküldenétek a választ? Félsz, hogy akkor kiderülne nem is rossz az amit a kormány kérdez? Hogy tényleg azt a döntést hozzák meg utána ami a válaszok szerint a többség elvárása?

Miért félsz a demokráciától? A vasárnapi boltzár miatt mentél volna 8 milliárdért egy szimpla IGEN-NEM választ behúzni. Most miért nem vagy hajlandó megtenni amikor több kérdésben többféle válaszra van lehetőséged? Vagy arra, hogy ne adj választ mindre, csak visszaküld?

2018. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
92%

Pontosan,mint előttem írta valaki,ezeknek a nemzeti konzultációknak az a lényege,hogy úgy teszik fel a kérdést,amire gyakorlatilag egyöntetű a válasz.És elmondhassák,igazolhassák azt,hogy az emberek mellettük állnak.


Elviszi az érzelmek irányába a dolgot,nem komplexen vizsgálja a dolgokat.

Mondjuk nem tér ki ez mondjuk arra,hogy mennyire jó hosszú távon az ha ennyire túlzottan kiemelten támogatnak egy csoportot.

Vagy mik lesznek a társadalmi/gazdasági következményei mondjuk annak,hogy marhára felmentek az ingatlanárak.


Eleve bonyolult dolgokra nem igennel vagy nemmel lehet válaszolni.


Arra már ki sem térek erre megint elvertek egy csomó pénz.

Ennél annak is több értelme van,ha az erre szánt összegből ingyen ételt osztanak rászorulóknak.

2018. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Takács: Ezek nem valódi kérdések, ez csak propaganda, manipuláció, nem hiszem, hogy ezt nem látod. És volt egy előképe ennek:

„a Harmadik Birodalom propagandagépezetében jutott fontos szerephez a nemzeti konzultáció. Néhány héttel Hitler hatalomra jutása után új törvényt fogadtak el a népszavazásról Németországban, amely gyakorlatilag lehetetlenné tette, hogy a nép a társadalom életében legfontosabb kérdésekről népszavazást kezdeményezzen. Ehelyett bevezették a népi konzultáció intézményét, amelynek értelmében a kormány saját kezdeményezésére konzultálhatott a néppel bizonyos kérdésekben. Népszavazást pedig csak olyan kérdésekről tartottak, amelyek esetében borítékolható volt a rendszert támogató szavazatok elsöprő többsége.”

Érdemes elolvasni a teljes cikket.

[link]

2018. nov. 5. 16:57
 17/35 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel az erővel ilyen kérdések is szerepelhetnének benne.


Ön szerint igaz-e,hogy az ég kék és nem zöld?

2018. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
94%
#13: Érdekes egy demokráciafelfogásod van. Gondolom akkor Hitler náci Németországát is demokratikusnak tartod.
2018. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
95%
Hagyjátok már ezt a troll takácsot. Itt tevékenykedik már mióta trollként a gyakorin, direkt kelti a feszültséget, mert nem hiszem hogy ennyire hülye lenne valaki és komolyan is gondolná, azért az már a sírhatnék kategória lenne. Ti felcseszitek magatokat ő meg jót röhög a gép mögül.
2018. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%

Látom eljutottatok arra a pontra, amikor már csak a náci kártyát lehet bevetni, meg a teljes tagadást: ez csak troll, nem kell vele foglalkozni mit ír.

Nincs érvetek, nem tudtok cáfolni, ennyi maradt nektek.

Ennyik is vagytok!

2018. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!