Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Titeket nem zavar...

Fideszesek! Titeket nem zavar a korrupció?

Figyelt kérdés
Titeket nem zavar hogy bulgária után itt a legmagasabb az egész EU-ban?
2018. nov. 5. 17:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
32%
Ez objektív módon aligha mérhető.
2018. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
22%
Ezt honnan vetted? Soros György mondta?
2018. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
2018. nov. 5. 18:21
 4/38 anonim ***** válasza:
60%

"...boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot, és nem akar tudni róla, hogy le fogják szúrni."

(Kertész Ákos)


A nép tényleg betegesen vonzódik és örül a hazugságnak, korrupciónak, diktatúrának, vagy ha valaki elnyomja. Én csak filmen láttam de rossz volt nézni mikor a 6 elemis Kádár szónokolt a népnek hát hogy hány embert végeztetett ki (köztük Nagy Imrét), aki nem volt vele, a nép meg mosolygott, örült, éljenezte. Vagy ki ne látta volna az "Éljen Rákosi" hangzatú filmjelenetet. Ma sincs ez másként. Ma már rosszabb a városaink mentális atmoszférája mint a sorkatona időkben a laktanyáknak volt. Ha ennyi esze van egy népnek akkor csak szenvedjen.

2018. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
34%
„A Soros által pénzelt Transparency International most is azt a két európai országot - Magyarországot és Bulgáriát - támadja, amelyek kerítést építettek az illegális migráció ellen.”
2018. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
66%
Rájuk szavaztam é zavar.
2018. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
31%

Oké, zavar. Nos, szerinted ezért megéri leváltani a Fideszt? Mutassál egy pártot, egy vezéri egyéniséget aki nem csórna, nem korruptkodna ha hatalomra jutna.


MSZP és leszakadt baloldali szatellitjei: már voltak hatalmon, loptak is eleget, hiteltelenné váltak.


Jobbik: kezdetben nagyon tiszták voltak, de Simicska pénzét mégis elfogadták, hogy médiafelülethez jussanak, nyilván Simicska viszonzást is várt tőlük ha zsíros fazékhoz jutnak. Hitelüket teljesen elvesztették mint tiszta párt.


LMP: őket se kell félteni, ha korrupcióról van szó, bár jelenleg ők a legkevésbé korruptak.


Momentum: viccpárt, nulla mondanivaló. A vezetője seggén még ott a tojáshéj, mégis azt hiszi, hogy mindenki hülye, csak ő helikopter. Valamiért egyáltalán nem tudok bennük megbízni, ha hatalomra jutnak kiárusítják az országot, hogy több pénzt vághassanak zsebre.


KKP: viccpárt, akik már programjukban megígérik, hogy sokat fognak lopni az államkasszából.


....

A Fidesz a legjobb választás. Igaz, hogy lopnak, de eleget hagynak az államkasszába, az ország láthatóan gazdagabb lett mint a Gyurcsány-érában.

2018. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
82%
A fideszesek szándékosan nem vesznek tudomást a korrupcióról, a lopásról, azzal próbálják áltatni magukat hogy nincs olyan. Olyat is olvastam aki szerint hazugság hogy Mészáros Lőrinc milliárdokat keres. Aha, biztos a két szép szeméért vásárolta fel az egész országot a balatonparti üdülőktől az erőműveken át a stadionokig...
2018. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
21%
a baloldal annyit lopott hogy a csőd szélére sodorta az országot
2018. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

"Mutassál egy pártot, egy vezéri egyéniséget aki nem csórna, nem korruptkodna ha hatalomra jutna."


Mi vagyok én, jós? Honnan tudod hogy ennyit lopnának mint a fidesz ha még nem is láttad őket? A fideszről már kiderült hogy lop, de maradjanak csak, mert a többi is lopNA. Értem...

2018. nov. 5. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!