Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor és a Fidesz...

Orbán Viktor és a Fidesz milyen intézkedéseket tett a fiatalok támogatása érdekében?

Figyelt kérdés

Egy elkeseredett anyuka vagyok. Fiam nagyon Fidesz és Orbán Viktor ellenes, amit őszintén nem értek. Nemsokára végez az egyetemen és folyamatosan azt hangoztatja hogy ki fog menni külföldre. Pedig nagyon sokat segített nekünk Orbán Viktor, karácsonykor a kapott Erzsébet utalványból vettünk neki ajándékot, a szintén kapott krumpliból csináltam neki a kedvenc ételét, rakott krumplit. Milyen más országban kapnak az emberek ilyeneket a miniszterelnök úrtól? Mert szerintem sehol máshol! Nem akarom hogy elmenjen, féltem is, mert a TV-ben sokszor látjuk miket művelnek külföldön a migránsok, nem akarom hogy őt is bántsák. Bármilyen ész érvet mondok neki, nem tudom meggyőzni és egyre jobban utálja a Fideszt. Mindig valami korrupcióról beszél amit azt se tudom honnan szedi, TV-ben sose hallunk róla, ha tényleg lenne már bemondták volna.

Segítsetek meggyőzni hogy maradjon itthon, nem akarom hogy külföldre menjen!


2018. nov. 10. 16:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2%
Kihajtotta őket dolgozni külföldre, mert itthon csak meresztették a dákót a kis pávák.
2018. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

"Milyen más országban kapnak az emberek ilyeneket a miniszterelnök úrtól?"



Jó, de milyen más országban lop el a miniszterelnök úr a paraszt fizetéséből több mint 50 százalékot? Még a középkorban is csak kilencedet meg tizedet szedtek. Már ha mond neked valamit ez a bonyolult matematikai okfejtés.

2018. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

" a TV-ben sokszor látjuk miket művelnek külföldön a migránsok"


Az lófasz. A tévé töredékét sem mutatja be. Transmarckban még az ég is fekete tőlük és torlaszokat emelnek hogy megállítsák az autókat, emiatt haltak is már meg és több embert szúrtak le vagy vertek agyon. Párizs egyes részein szintén nem ajánlatos éjjel egyedül kószálni mert biztos hogy kirabolnak.

A nőket meg halomra szokták erőszakolni. Olyan környezetből jönnek és épp a csóróbb rétegek, akik nem tudtak megvenni maguknak egy feleséget, így még soha nem is láttak nőt 30-40 éves korukra sem. Itt meg rohangálnak miniszoknyába meg kidobott cseccsel, aztán persze hogy megugorja, csak előbb félig agyonveri.

2018. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
...vagy teljesen.
2018. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

Anyám is ilyen, mint te. :D

Már 5 éve élek a németeknél, de engem meg fognak ott ölni, stb

2018. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Kamu:D
2018. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Látod látod, itt a baj amit a Fidesz sem képes felfogni a maga sötétségével. Teleszülitek a Kárpát medencét csak hoppá, mikor elérik az ivarérett kort szépen lelépnek egy demokráciába és ott adózik és nekik alapít családot. A Fidesznek valahogy el kellene érnie, hogy a magyar gyerekek valami féleszűnek szülessenek, különben hiába minden erőlködés.
2018. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Orbán Viktor és a Fidesz milyen intézkedéseket tett a fiatalok támogatása érdekében?


Nem zárta le a határokat és megmenekülhettek innen.

2018. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
Adókat vetett ki rájuk, amiket lángoló lélekkel fizetheznek, hogy a haza fényre derüljön, és lölő is!
2018. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Igaza van a gyereknek, menekülj, amíg lehet.
2018. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!