Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor és a Fidesz...

Orbán Viktor és a Fidesz milyen intézkedéseket tett a fiatalok támogatása érdekében?

Figyelt kérdés

Egy elkeseredett anyuka vagyok. Fiam nagyon Fidesz és Orbán Viktor ellenes, amit őszintén nem értek. Nemsokára végez az egyetemen és folyamatosan azt hangoztatja hogy ki fog menni külföldre. Pedig nagyon sokat segített nekünk Orbán Viktor, karácsonykor a kapott Erzsébet utalványból vettünk neki ajándékot, a szintén kapott krumpliból csináltam neki a kedvenc ételét, rakott krumplit. Milyen más országban kapnak az emberek ilyeneket a miniszterelnök úrtól? Mert szerintem sehol máshol! Nem akarom hogy elmenjen, féltem is, mert a TV-ben sokszor látjuk miket művelnek külföldön a migránsok, nem akarom hogy őt is bántsák. Bármilyen ész érvet mondok neki, nem tudom meggyőzni és egyre jobban utálja a Fideszt. Mindig valami korrupcióról beszél amit azt se tudom honnan szedi, TV-ben sose hallunk róla, ha tényleg lenne már bemondták volna.

Segítsetek meggyőzni hogy maradjon itthon, nem akarom hogy külföldre menjen!


2018. nov. 10. 16:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha most fideSSssszZ birka lennék még tanácsot is adtam volna :D és megmondtam volna, hogy a fiad hazaáruló!!!!!!44!4 De mivel eléggé érzem az iróniát, így nem teszem :Dddddd
2018. nov. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!