Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is jobb volt a...

Szerintetek is jobb volt a Kádár rendszer idejében élni, mint most? Ti is szívesen emlékeztek vissza arra az időszakra?

Figyelt kérdés
Én igen.Anyám egy üzemben dolgozott,egyedül nevelt és mégis mindenünk megvolt.Fillérekből be tudtál vásárolni.Épültek a panelházak,hogy az embereknek legyen hol lakniuk.Most hol épülnek lakótelepek?Sehol.A fizetésedért már nem kapsz szinte semmit,hitelt kell fölvenned ha lakást akarsz,albérletek is nagyon drágák.Lehet,hogy azért éltek jobban az emberek mert Kádár hitelt vett föl de Gyurcsány és Orbán is vett föl hitelt mégis rosszul élünk.Ha lehetne,én visszennék a 80-as évekbe.Ti is?
2018. nov. 14. 08:18
1 2 3 4 5 6
 51/53 Alex Fly ***** válasza:
38%
Jobb volt. És nem csak itt...
2018. nov. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
24%
28: Senkit sem dolgoztatok. Alkalmazott vagyok. Nem élősködöm senkin sem. Dolgozom, megkapom érte a fizetésem, és beosztom.
2018. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
76%

Kádár alatt sokkal jobb volt az ország közérzete!

A létbiztonság, a közbiztonság, a jogbiztonság olyan dolgok, ami egy állam alapszolgáltatása kellene hogy legyen - ez akkor működött, most meg egyre kevésbé!

A jelenlegi itteni szócsövek igyekeznek elbagatellizálni az állam feladatát és felelősségét, igyekeznek mindenért a kisembert okolni... Pedig egy társadalom olyan, amilyenre a kormánya alakítja!

Elképesztően boldog és nyugodt országokban jártam, és mindenhol ahol így működik az állam, ott igen erős a szociális érzékenység, garantált a jogbiztonság, adottak a normális emberi életfeltételek!

A jelenlegi kormányunk igen sok energiát pazarol arra, hogy nálunk garantáltan semmi se működjön!

2018. nov. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!