Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit szólnátok ha Lady Gaga...

Ti mit szólnátok ha Lady Gaga lenne az ország miniszerelnöke?

Figyelt kérdés
Most tekintsünk el attól hogy nem állampolgár tegyük fel az lenne. Ti mit szólnátok hozzá? Egyáltalán szavaznátok rá? A kérdés nyilván elméleti, de kíváncsi vagyok.

2018. nov. 15. 21:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
Hajrá, Lady Gaga! Ingyen lemez és örök sztárság!
2019. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
erzsébetutalványt küld? akkor rá szavazok
2019. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
60%

Na, az előttem levő sem százas. :'D

Miniszterelnöknek lenni iszonyatosan leterhelő dolog, nem tudom ti mit gondoltok, de egy igazi, rendes elnöknek nagy súly van a vállán, konkrétan egy egész ország, melyet egyensúlyozni kell egy labilis mérlegen. Egy hozzá nem értő ember ezt képtelen megcsinálni! Ráadásul az egész világ Magyarországon nevetne, mindenki komolytalannak tekintene, és ahogy Lady Gaga irányítaná az országot, azt hiszem 1-2 hónap alatt jobban feldőlne az egész ország, mint az Orbán-rendszerben. Még mielőtt jönnek a gyűrűsféreg IQ-jával felérő emberek, elmondom nektek: nem vagyok FIDESZ-es, csak racionális.

2019. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
Ki a fene ő? Senki.
2019. márc. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lady Gaga egy hihetetlenül intelligens és tehetséges ember. Bőven több annál mint amit az eberek 99%-a gondol róla. Nincs kétségem afelől, hogy poitikában is komoly sikert és eredményeket érne el. Felőlem holnap jöhetne ;)
2019. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
drogos k.r.a
2019. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Marhára nem drogozik ;)
2019. márc. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jöhet. LG1Istennő!
2023. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!