Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány FIDESZ szavazót ismersz?

Hány FIDESZ szavazót ismersz?

Figyelt kérdés
Egy fideszes ismerősöm van, egy ismerősöm szintén egy valakit ismer, másról nem is tudok. Nagyon sok helyről hallom ugyanezt, hogy jóformán nem is ismernek fidesz szavazót. Sokakban merül fel a kérdés, hogy akkor ki az Isten szavazott rájuk?

2018. nov. 19. 22:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%

Huhh, faluban lakom, az amúgy teljesen normálisnak látszó kórustagok közt több harcos fideszes van, én nem kérdeztem, mondták büszkén, de akkora rajongók, hogy rosszul leszek tőlük olyankor, pedig sokat bírok, iszonyú.

Másokról nem is tudom az ilyesmit, a szűk családomon kívül.

2018. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%
Elég sokat. Poénos, de az ismert politikusok közül Orbán Viktort kedvelik a legtöbben facebookon az ismerőseim közül.
2018. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
61%
Én nagyon sokat ismerek. Vidéki kis falvakban sok van, és büszkén vállalják is. Főleg buta, aluliskolázott emberek minden korosztályból, akik elhitték, hogy a fideszre kell szavazni, mert ha nem, akkor betelepítik a falut "migráncsokkal", és mindenkit megerőszakolnak. Vidékre csak a fideszes dezinformáció jut el, fogalmuk sincs a valóságról.
2018. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
A családom nagy része (nagy családra gondolok, szóval számolj kb. 40 emberrel) és a barátaim egy jórészéről tudom, hogy Fideszre szavaztak. Sőt, van egy olyan kórus közösség ahonnak nagyon sok embert ismerek és a 70% ott is tuti Fideszes.
2018. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon sok olyat ismerek családon belüli is aki a Fideszre szavazott és az az érdekes hogy most pont ők azok akik savazzák a kormányt :-D

Én mondtam nekik hogy átverés, de ááá, nem a Viktor soha. Aztán itt van, meg lehet nézni.

2018. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
13%

3-as

"fogalmuk sincs a valóságról."


Mondd, te hol élsz? Mi a valóság szerinted? Nézz szét Németországban, azt hiszem az elég valóságos migráns szempontból. A gyerekem óvónénijének a szülei egy 1200 fős német faluban laknak, 600 fő migránst telepítettek be hozzájuk. Szerintem neked abszolút nincs fogalmad a valóságról. De megnézheted Párizst, Berlint, egyre rosszabb a helyzet.

2018. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
61%
Már egyet se. Aki volt azzal végleg megszakítottam a kapcsolatot.
2018. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
70%

#6

Magyarországon élek, és én legalább tudom, hogy nem vagyunk célország. Ide nem akar jönni senki! Jelentéktelen kis pont vagyunk a térképen. Meddig tudják még etetni ezzel az embereket?

Többi meg legyen a németek és franciák problémája. Oda mennek továbbra is, csak nem rajtunk keresztül. Akkor most mi van?

2018. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
13%

ha annak a pár Orbán fóbiás munkanélküli felhasználónak aki 0-24 fent van az oldalon -szeretnék a lelki világának kedvezni, akkor azt mondanám egyet sem.

de hát a valóság más, az egész környezetem és még a random emberek akikkel találkozok - is a Fideszre szavazott.

ez van.

5,7 millióból 2,8 a Fideszre szavazott, fél évvel a választások után gennyedző seb nyalogatás helyett ezt kéne már elfogadni.

2018. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
77%
bizonyos IQ felett csak az szavaz rájuk akiknek anyagi előnye származik belőle, ez széles kör: kezdve a zsák krumplitól a trafikosokon át a millárdos mutyis vállalkozókig
2018. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!