Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány FIDESZ szavazót ismersz?

Hány FIDESZ szavazót ismersz?

Figyelt kérdés
Egy fideszes ismerősöm van, egy ismerősöm szintén egy valakit ismer, másról nem is tudok. Nagyon sok helyről hallom ugyanezt, hogy jóformán nem is ismernek fidesz szavazót. Sokakban merül fel a kérdés, hogy akkor ki az Isten szavazott rájuk?

2018. nov. 19. 22:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Egyet biztosan tudok, rokon rokonának a rokona. Róla is csak onnan tudom, hogy az, hogy egyszer Fideszes vászonszatyorral feszített. De gondolom akkor a felesége is úgy szavazott, akkor legyen 2, azaz kettő darab ember.
2018. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
72%
Nullát. Nem hiszem, hogy bárki is szavazott volna a fideszre, vagy ha mégis van ilyen biztos hogy nem ebben az országban él.
2018. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
6%

"Magyarországon élek, és én legalább tudom, hogy nem vagyunk célország."


Csak nagyon rosszul tudod.

2018. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Én elég sokat. A fél családom az, a munkahelyemen szinte mindenki fideszes. De ha érdekel:

[link]

2018. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 readymix ***** válasza:
81%

#6 Ebben a migráncsozásban látod az egyetlen kritériumot, ami alapján Orbán és a FideSS megítélhető? Más nincs, ami egy kormány működését jellemzi vagy meghatározza? Igen, a nagynéném öccsének az unokája... IDE senki nem akar jönni, de ha el is indul egy nagy invázió (nem biztos, hogy a mi életünkben), akkor semmi nem fogja megakadályozni a népvándorlást, főleg nem Orbán 175 km-es kerítése nem Európa közepén, amit kb. egy délután megkerülök jobbról is meg balról is, ha akarok.

Nekem is vannak "narancsos" ismerőseim, többnyire vidékiek és messze aluliskolázottabbak, mint a fővárosi ill. aglomerizációban élők, ahol én is lakom. Korábban, amikor az NDK-ban dolgoztunk, szerte az országból megmaradtak az ismerősök, tartjuk a kapcsolatot. A többség feltétel! nélküli FideSS-imádó, megmondani nem tudja pontosan, hogy miért max. jön a nem létező migránsokkal. Páran már szállingóznak haza nyuggerek, jó lesz nekik itthon a német nyugdíj, de a gyerekeik nem jönnek ide élni. Jól tették, hogy anno ott maradtak. Többnyire kétkezi munkások, szakmunkások. Az egyik, aki ott nősült, 2 házat vett ill. újított fel itt közben és BMW-vel járkál haza, de ő is narancs és a németeknél is migráncsozik. Hiába, rablóból lesz a legjobb pandúr... :)

2018. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
6%

25-ös readymix


Nem én kezdtem a migránsozást hanem válaszoltam egy hittársad általi mingránsozásra. 3-mas válaszoló


A migránsok oda mennek ahol pénz van. Ezért mennek Németországba. Eddig rajtunk keresztül mentek, a kerítés miatt most nem rajtunk keresztül mennek. Ismersz gazdákat, akiknek tönkretették a termésüket, loptak tőlük? Én igen, és nagyon hálásak, hogy nem rajtuk keresztül megy a jelenlegi útvonal.

Állandóan ezzel jöttök, hogy Magyarország nem cél ország. Ezek szerint abban egyetértünk, hogy ti is örültök ennek.

Másrészről szerintem semmi örülnivaló nicns abban, hogy NÉmetország és Franciaország célországként tönkreteszi magát és ezáltal azt az Európát, aminek Magyarország is a része és amit ismerünk. Vagy ez téged hidegen hagy?

Ha lenne egy olyan ígéret a magyar kormány részéről, hogy jöhetnek ide is a migránsok (amit a baloldal gond nélkül bevállalna) hidd el, hogy csak idő kérdése és letelepítenének ide is jópárat. Azt mondanák, hogy itt kapja a pénzt, itt kell laknia. Nem olyan bonyolult ezt elintézni, ez már csak szabályozás kérdése.


Képzeld el, hogy a szomszédodnak szabad bejárást adnál a házadba. Lehet, hogy nem menne hozzád mert a 3. szomszádnál jobban érzi magát, de amint ott valami probléma adódik köztük vagy egyszerűen kifogy az éléskamra, hozzád is fog menni ha van kulcsa. Ha nincs, akkor nem tud.

2018. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
95%

Előző, nem azzal van baj hogy valaki szóba hozza a migránsokat, hanem hogy a fidesz és hívői kommunikációja kizárólag e köré épül fel, egyszerűen mindenre ez a válasz és mindent ezzel magyaráznak ki

Ja és mindezt úgy hogy az ország lakosságának kb 99%a nem látott még migránst

Eközben évente sok 10 ezer fiatal hagyja itt az országot, nem születik elég gyerek öregedik a társadalom, és itt van a nyakunkon kb másfél millió folyamatosan szaporodó cigány akiktől a fidesz közeli maffiózók ellopják az integrációra kapott pénzeket

Ezek mind olyan tendenciák amik pár évtizeden belül működésképtelenné teszik a magyar társadalmat

És ez csak a 3 legfontosabb probléma, felhozhatnám még az elharapódzó balkáni szintű korrupciót, szinte működésképtelen egészségügyet, és a vacak korszerűtlen oktatást még rengeteg egyéb dolog mellett amik sokkalta jobban befolyásolják az itt élő emberek életét mint orbán migráncsai

A migráció kb 20ad rangú probléma itt, a folyamatos propaganda kampányok meg migránsozás célja hogy elfedje, a valóban fontos problémákkal mennyire nem bír orbán és a fidesz semmit sem kezdeni

2018. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
94%
#26 nem, nem a kerítés miatt, hiszen azt fél nap megkerülni (gyalog), hanem amiatt, hogy a törökök lezárták az utat miután merkellel megbeszélték.
2018. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
93%
Családból csak egyet, nagyanyámat. Meg apám egyik munkatársát, őt szokták is cikizni érte a céges összejöveteleken. Szerencsére többet nem, eleve ha nem rokon szóba sem állok olyan emberrel aki fideszes.
2018. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
96%

Az tägabb ismeretségi körömből olyan 1-2 emberről tudom, hogy vérfideszes.

A közeli ismeretségi körömben a politikai hovatartozäs igen sokféle, de ott egy darab fideszes sincs. Volt, de miután sosem tudtunk értelmes dolgokról beszélgetni, mert ha szóba került a politika ès kritizáltam a mormányt, vérben flrgó szemekkel küldött el az anyámba és lettem bolsevkstasorosistakomcsimigráncsimádóhazaárulónemzetszégyenedögöljekmegagyerekemmelegyütt, akkor érezhetően ritkulni kezdett a kapcsolattartásnak még a szándéka is.

2018. nov. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!