Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek komolyan beveszik...

A Fideszesek komolyan beveszik még ezt is, hogy Gruevszkit Soros miatt kell beengedni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen, amit a viktor mond az szent és sérthetetlen, az úgy van és kész. Akinek más a véleménye az hazaáruló soros bérenc.
2018. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Kik irogatnak mostanában ilyen demagóg úszító kérdéseket?
2018. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mindentudó99 ***** válasza:
23%
Figyelj ide én a fideszre szavaztam de én nem gondolok semmit erről az egészről. Fogalmam nincs ki ez az ember. Gyanítom a többi 10 millió magyar se tudta még pár napja. Most vagy bűnöző vagy nem. Itt van példának a Gyurcsány. Még mindíg szabadlábon. Ki érti ezt?
2018. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván. Ha kiadják akkor a sorosbérencek kezére jutna ugye, azt pedig nem lehet megengedni. Elvégre ő ismerte fel először Sorosban a Sátánt, minden bajok okozóját.
2018. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Ezzel a logikával bármely köztörvényes bűncselekményt elkövető politikus kérhet és kaphat menedékjogot Magyarországon. Ez a magyar willcommen culture.

Kiskirályok, diktátorok Magyarország az utolsó menedék !

Várunk szeretettel.

2018. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Sőt, most hogy Gruevszkit beengedtük, ideje lenne kitenni Sorost az egész pereputtyával együtt...
2018. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"mindentudó99 ...... én a fideszre szavaztam de én nem gondolok semmit erről az egészről." Na te igazán egy igazhitü vagy. Nem tudsz/gondolsz semmit csak gyorsan egyet Gyurcsányozol. Te egy igazi OV katona vagy!
2018. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Politikában azt hogy éppen ki ünnepelt hős és ki száműzött, főleg az dönti el, melyik oldal van hatalmon és ki tartja kezében a média nagyobbik részét. A történelmet is a győztesek írják.

Orbán azért engedte be Gruevszkit, mert szerinte a korrupció szolgálhat magasabb érdekeket. A demokrácia és a jogállamiság csak egy ruha a nemzet testén.

2018. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki tényleg azt gondolja hogy a korrupció bármilyen magasabb érdek miatt megengedhető, innen már csak egy lépés emberek bebörtözése, likvidálása a magasabb a érdek miatt.
2018. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én komolyan beveszem, mert reménykedem hogy a szemem láttára együtt fognak ülni az összes ganéval akire áprilisban szavaztam.
2018. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!