Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum pártot valóban a...

A Momentum pártot valóban a Fidesz támogatja?

Figyelt kérdés
Szerintetek valóan igaz az, hogy a Momentumot a Fidesz a saját hatalmának átmentésére tartogatja? Másoknak feltűnt, hogy mostanában majdnem mindenhol a címlapon szerepel a Momentum? Állítólag az M1 színe is azért uv-lila, hogy tudat-alattiban a Momentumot sugallják a nézőknek.

2018. nov. 21. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem akarják velük átmenteni a hatalmat. Én inkább egy kamu ellenzéki pártnak tartom őket a sok közül, hogy bevonzzák magukhoz a Fidesszel ellenséges érzelmű fiatalokat, hogy így könnyebben irányítható legyen ez a réteg.

Még azt is el tudom képzelni, hogy a Kétfarkú Kutyák ellen lettek gyártva.

2018. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hajráá fideeesz, orbáán viktor!!!
2018. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre semmilyen meggyőző érvet nem hallottam amitől azt gondolnám, hogy a Fidesz támogatja, így szerintem nem. De persze ettől még bármi előfordulhat.
2018. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
A Fidesz minden ellenzéki pártban benne van a DK és a Kétfarkú Kutya Párt kivételével.
2018. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

A fidesz sunyi jelentő emberei minden pátba befurakodtak és jelentenek azorbánéknak a pártok belső ügyeiről, ezt Botka nyíltan kimondta.

Jól teszik az ellenzéki pártok ha vigyáznak ezekkel a spionokkal.

2018. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
De hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem a momentumot nem támogatja a fidesz.
2018. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
A múlt héten még Soros támogatta. Vagy mostmár a fideszen keresztül támogatja őket a Soros?
2018. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, lásd állítólag az MSZP mind a Jobbik is ilyen beépített. Gyurcsány az meg inkább csak önmagában bohóc.
2018. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A hatalom igyekszik manipulálni a és meggyőzni a szavazóközönséget arról, hogy a Momentum erősödik és a Fideszt le akarja váltani. Ez hazugság! Senki se vegye komolyan a közvélemény kutatásokat és a médiát! Mindenkit becsapnak! A Momentum is csak egy álca. Ugyanazt képviseli amit az összes többi párt 1989 óta. Egyesek nagyon meggazdagodtak, de a legtöbben elszegényedtek. A Momentum is csak saját magát és a haverjait gazdagítaná. Tévhit, hogy nyugati színvonalat hozna Magyarországra. Semmi se se változna ha ők lennének kormányon. A Momentum is csak a tőkés hatalmi érdekeket szolgálná.
2018. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!