Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akárhányszor változik Orbán...

Akárhányszor változik Orbán politikája, a Fideszesek mindig egyetértenek vele ez normális?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy manapság nem ÉRTÉKEK alapján szavaznak az emberek, hanem vakon hisznek az adott pártokban.



Amit észrevettem, hogy Orbán bármit mondd, a szavazói mindig egyetértenek vele. Ha nem szimpatizál az oroszokkal,akkor jól teszi, ha oroszbarát jól teszi.


Régen Orbánt azt mondta, hogy nem pártja az egykulcsos adónak, a Fidesz tábor akkor még köztük én is, a többkulcsos adót támogattuk, erre bevezeti az egykulcsos adót, igaza van.


Ha 2015-ben világkvótát javasol igaza van, elutasítja a kvótát igaza van.


Migránsokat NEM HOZUNK BE, igaza van, majd beenged 1200-at, igaza van.


Soros ösztöndíj ha ő kapja rendben van, ha az ellenfél kapja akkor Soros-bérenc.



Jó ez így? Nem kéne racionálisan gondolkodni, és nem mindent elhinni kormánytól függetlenül?



2018. nov. 22. 13:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%
Van aki nem ért egyet mindenben, csak neki belefér az a sok egyébként hosszútávon neki is káros intézkedés, mert vagy azt hiszi, őt nem érintik, vagy a nagyobb jó érdekében fel lehet áldozni bizonyos dolgokat, amiket pl. egy liberális soha nem áldozna fel. Ne ringassátok magatokat abban a hitben, hogy csak buta, műveletlen emberek szavaznak a Fideszre.
2018. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
6%

Mindig vicces amikor megbeszélitek hogy mit gondolnak a fideszesek - miközben halvány lila gőzötök nincsen róla.

Olyan el sem jut az agyatokig, hogy valaki gondolkodik és megérti, hogy a másik mit és miért csinál, majd bár nem ért vele egyet de elfogadja. Pont azért mert megértette.

Mivel éppen rátok, az ellenzékre jellemző hogy még azt is egyből szidjátok amit korábban kedvenceitek döntöttek el, csak mert most fidesz van kormányon - mindent, gondolkodás nélkül, merafidesz, így külön nevetséges az elmélkedésetek.

2018. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Az a helyzet Takács, hogy mindenkinél máshol vannak a határok mit tud elfogadni és mit nem. Neked belefér sok dolog, másnak meg nem. Nem elmélkedem,saját tapasztalatból beszélek. És erről a lenéző stílusról leszokhatnál, mert eleve már ez elveszi a fókuszt arról amit egyébként mondasz.
2018. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretnék elbeszélgetni egy fideszessel, de nem ismerek egyet sem. Bár lehet, hogy igen, csak titkolja, ezen is el lehet gondolkodni, hogy miért. Pedig biztos vannak itt is.
2018. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
27%
igen
2018. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15%

#13

Igen mókás hogy az én stílusommal van bajod azok után a kommentek után amikben mocskolták előtte a fideszeseket ami csoportba engem is beletesztek.

Majd ha ELŐBB kioktatod azokat akik ilyesmiket írnak "fideszesek Vitor hűbéri szolgái, nem gondolkodnak, bármit megtesznek, amit a gazda kér..", "Nincs meg az önálló gondolkodás nehézsége, nincsenek kényelmetlen gondolatok, csak engedelmeskedni kell és máris minden jó", "egyepesedett szektás a gondolkodásmódja", na akkor majd el lehet gondolkodni azon, hogy igazad lehet-e.

2018. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
13%
Rosszul gondolkoztok ti a Fideszesekről. Ma 13:45 ös válaszoló egy Fideszesből von le következtetést az összesről, ez jellemző rátok, ellenzékiekre. Ti tényleg azt hiszitek, hogy a Fidesznek szinte az egész tábora követné mindenben Orbán Viktort? Akkor ahhoz mit szóltok, hogy én rájuk szavaztam és mégse követném őt mindenben? Azzal vádoljátok a Fideszeseket, hogy Orbán Viktor kamuvilágában élnek miközben ti éltek abban a hitben, hogy a Fidesz tábora mindenben követné Orbán Viktort ami nem igaz. Mint írtam én rájuk szavaztam de mégsem hiszek neki már semmiben, vagy szinte semmiben. Na akkor mi van? Ennyi erővel az én példámból levonhatnátok a következtetést, hogy a Fideszesek kiábrándultak Orbán Viktorból. Mellesleg demokráciában a szavazatok száma számít és nem az, hogy ki miért szavaz a pártra. A Fidesz messzemenően vezető párt ennyi.
2018. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%
Takács, nem kioktatásnak szántam, jó tanácsnak. Nem gondolom, hogy felelősséggel tartoznék bárki más hozzászólásaiért a magamén kívül és ÉN nem ilyen stílusban írtam neked. De ha csak ürügyet akarsz arra, hogy ne kelljen érdemben reagálni, mindig fogsz találni :D
2018. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
13%
Hiába pontozgattok le, rosszul gondoljátok a dolgokat a Fideszesekről, mert nem mindenki olyan mint amiről ti beszéltek. Ezt ilyen nehéz elhinni? Mondjuk a Fideszé a hatalom nektek nem maradt más csak a másik oldal mocskolása, hiszen a ti "pártjaitok" szánalmasan gyengék:P Hajrá Fidesz:P
2018. nov. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Én majdnem 20 évig voltam fideszes, de amit az elmúlt pár évben megenged magának Viktor, az tűrhetetlen. Nem szolgálja a kétharmadot, hanem kihasználja
2018. nov. 23. 00:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!