Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akárhányszor változik Orbán...

Akárhányszor változik Orbán politikája, a Fideszesek mindig egyetértenek vele ez normális?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy manapság nem ÉRTÉKEK alapján szavaznak az emberek, hanem vakon hisznek az adott pártokban.



Amit észrevettem, hogy Orbán bármit mondd, a szavazói mindig egyetértenek vele. Ha nem szimpatizál az oroszokkal,akkor jól teszi, ha oroszbarát jól teszi.


Régen Orbánt azt mondta, hogy nem pártja az egykulcsos adónak, a Fidesz tábor akkor még köztük én is, a többkulcsos adót támogattuk, erre bevezeti az egykulcsos adót, igaza van.


Ha 2015-ben világkvótát javasol igaza van, elutasítja a kvótát igaza van.


Migránsokat NEM HOZUNK BE, igaza van, majd beenged 1200-at, igaza van.


Soros ösztöndíj ha ő kapja rendben van, ha az ellenfél kapja akkor Soros-bérenc.



Jó ez így? Nem kéne racionálisan gondolkodni, és nem mindent elhinni kormánytól függetlenül?



2018. nov. 22. 13:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
10 éve nem ilyen volt!
2018. nov. 23. 00:47
 22/28 A kérdező kommentje:
Majdnem 20 évig voltam fideszes, fullba, de amit mostanában csinál mint a joggal, mint a sorosozással az tűrhetetlen! olyan szinte kiesett az értelmes kommunikáció a fideszből, hogy csak az egybites dumákat tolják.
2018. nov. 23. 00:49
 23/28 anonim ***** válasza:
55%
0:27-es, oké nem mindenki olyan amilyennek leírtad és el is hiszem, de akkor milyen? Komolyan érdekel.
2018. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
ma 10:28 Szerintem sokan látnak át Orbán Viktor és a Fidesz hazugságain de ilyen olyan okokból pl egykulcsos adó miatt rájuk szavaznak. Illetve szerintem sokan vannak akik a korrupció és a többi rossz mellett is pozitívnak látják a Fidesz kormányzását, így rájuk szavaznak hiába korruptak és hazugok.
2018. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
31%
A lepontozóknak: ha lepontoztok ha nem, nem olyan a Fidesz bázisa amilyennek hiszitek. Mindenesetre ti csak a vesztes ellenzék pártján vagytok és csak a Gyakorikerdeseken vagytok fölényben. Szerencsére. :)
2018. nov. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
80%
51%-os én is ugyanezt mondtam az előző hozzászólásaimban. Én nem pontoztalak le. De annyit megjegyeznék, hogy lehet, hogy most úgy érzed, hogy a győztesekhez tartozol, ne felejtsd semelyik intézkedésnél nem fogják figyelembe venni, hogy te kire szavaztál, hiszen nem is tudnák. Lehet el fog jönni az a pont, amikor a te fontos értekeiden fognak taposni, csak akkor már nem lesznek eszközeink arra, hogy leváltsuk őket. Azért el kellene gondolkozni, hogy milyen jövő vár egy olyan társadalomra, ahol az egyik oldal egyre inkább szenved vagy elmegy. Sok értékes embert és intézményt üldöztök el ezzel.
2018. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Ma 13:45 ös válaszoló egy Fideszesből von le következtetést az összesről, ez jellemző rátok, ellenzékiekre. Ti tényleg azt hiszitek, ..."


Mert te nem ugyanezt teszed? Ezen jót nevettem.


A kérdésre, én is tudok olyat, aki nem ért velük mindenben egyet. Nem is a szavazók azok, akik néha ne mondanák azt, hogy valamivel nem értenek egyet, hanem a politikailag hű újságíróik és elemzőik. Akik verik a mellüket, hogy ők márpedig fideszesek, és tagadják, hogy létezne független sajtó, média, stb. Nekem ez teljesen vállalhatatlan. Ellenzéki oldalon is az lenne.


Nekem a fidesszel a fő bajom, hogy a gazdagoknak többet oszt vissza, és hagyja a segényeket még szegényebbeknek lenni. Én nem vagyok szegény, de még is zavar, sőt az adópolitikája nekünk még kedvez is. Csak hát létezik egy olyan, hogy társadalmi felelősség. Van több bajom is, de azokat nem gondolom, hogy egyértelműen meg lehetne oldani.


Sajnos az ellenzéki oldalon sem látom a szebb jövő reményét.


Szerintem csak úgy lehet jobb, ha senkinek a kezébe nem adunk teljhatalmat.

2020. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Eleve orbán se normális.
2021. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!