Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól hallom, hogy ebben a...

Jól hallom, hogy ebben a fideszes, keresztény, templomba járó, nemzeti, becsületes, propagandista műsorban, 06:40-nél azokat a nőket cikizik, akik anyagi helyzetük miatt csak 1 gyereket tudtak vállalni?


#politika.család
2018. nov. 26. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez jó vicc, komolyan. Én még olyat nem nagyon hallottam, hogy normális dolgozó emberek azt mondanák, hogy nem számít a jövedelem, pénz, csak a nemzet a fennmaradásáért szülök gyereket.


Amúgy, ha ennyire nem fontos a pénz, akkor a jelenlegi családtámogatási rendszerben, miért nem egyenlően részesül minden gyerek?

2018. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%

Bele hallgattam az adott részbe amit írtál. AZtán ott abba is hagytam.

Foggalmam sincs ki ez az ember(nem politizálok, csak olvasom a híreket, tv-t nem nézek).

De nekem olyan benyomást tesz aki otthon elvárja hogy asszony mindent megtegyen, és még dolgozzon is, ö meg max pár pofont oszt a gyerekeknek mikor már nagyon idegesítí öt...


Mindenki annyi gyereket vállajon amennyit a kapcsolatuk elbír.

È akiket ismerek egy gyerekeseket szinte mind azért nem vállalt két gyereket, mert a párkapcsolatuk nem elég erös hozzá. Egy rakat érvet hoznak fel miért nem, de tudom, ha a gyerek kirepül akkor külön utakon mennek tovább...

2018. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Azok a hozzászólások, bazz. :D

Meneküljetek ebből az országból.

2018. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes, hogy szerinte a pénz miatt csak egy gyereket vállaló nem követendő példa, mert ő ismert olyat, aki mélyszegénységben egyedül neveli a két gyerekét. Mit akar ezzel mondani? Hogy a két gyerekes anyuka előre látta, hogy majd meghal a férje, és ő, a hős anya, mégis bevállalt kettőt is, úgy, hogy azt is látta előre, hogy a halott férj miatti kieső kereset miatt ráadásul még mélyszegénységben is fognak élni? Nyilván nem így tervezte ő se.

De amúgy ja, azért van itt Magyarországon is hagyománya a mélyszegénysége szülésnek. Tudjuk, milyen az.

2018. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

A video es az alatta levo kommentek is mutatjak milyen melyen van ma az orszag. Gyomorforgato amit a kormanykozeli media sokszor csinal.


[link]

Csak egy kis olvasni valo. Itt is mutatjak a kommentek milyen is a magyar kereszteny, konzervativ hozzaallas. “Felkotni azokat akik tudatosan nem akarnak gyereket.”

2018. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Már csak egyet nem értek matematikailag: ha az ország kétharmada a Fidesz-re szavazott, akkor nem lehet gond, hiszen ők nem lehetnek ballibsi Soros-bérencek, akik aljas nemszaporodásra adják a fejüket, tehát nekik már csak a pártjuk "családok éve" "életre szóló kaland" stb. politikájától vezérelve is be kell vállalniuk két-három gyereket. Probléma megoldva. Vagy esetleg az ő soraikban is vannak hazaáruló ballib Soros-ügynökök, akik sunyi módon nem szaporodással bomlasztják a rendszert?
2018. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Te jó ég,mennyi tudatlan kommentelő alatta....
2018. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Világosíts fel, ó, mester, halljuk szavaidat.
2018. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvad el a kommenteket,utolsó,és rájössz.


Több tucat lájk ilyen kommentekre,hogy "gyerekneveléshez nem kell pénz",és hasonlók.


Meg "adóztassanak meg mindenkit,akinek nincs gyereke,ha betegségből adódóan,akkor is".


Ők csak szaporodnak,mint a nyulak,de hogy ki tartja el ezt a sok tudatlant,akik szerint a gyereknevelés nem pénz kérdése,de mindenkit megadóztatnának,akinek nincs.

2018. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2356.indok, miért nem olvasom soha magyar videó alatt a kommenteket, és hogy miért tagadom le a magyar származásom amikor csak tudom.
2018. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!