Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kik, milyen...

Szerintetek kik, milyen korosztály és anyagi helyzettel vállalnak manapság gyereket?

Figyelt kérdés
Számomra ez 28 évesen annyira elképzelhetetlen. 5 éve dolgozok, de még kell 1-2 év, hogy legalább egy 30 nm körüli saját lakást vehessek. Vehessek, azaz felvehessek rá úgy 10 millió Ft hitelt. Autót sem tudtam még venni, pedig igyekszem spórolni. Másoknak mikorra vagy hogyan gyűlik össze egy induló összegnyi pénzük?
2018. nov. 26. 13:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A sohanemdolgozott buckalakók azért szépen szaporodnak.
2018. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
13:48 : 2*200e Ft nettó bevétel úgy gondolom kevés. Ha nagyon minimalista módon étkezik valaki, a havi étkezése ~50e Ft. A közös albérletből kb. ugyanennyi a része. Tehát a fizetése fele már el is ment, pedig gyakorlatilag semmit sem csinált és még csak nem is takarított meg.
2018. nov. 26. 17:46
 13/14 A kérdező kommentje:
17:24 : Azt hallottam, úgy kell számolni, hogy egy gyerek havi 100e Ft visz el átlagosan.
2018. nov. 26. 17:48
 14/14 anonim ***** válasza:
7-es! Elég egyértelműen fogalmaztam, a nyolcvan millió túlzás. Ettől függetlenül neked az infláció miatt amúgy sem lehet összehasonlítási alapod, mert ma mondjuk háromszor annyiba kerül egy gyereknek csak a pelenka mint került mondjuk húsz éve. Éppen ezért nagyon ostoba az, aki csak összeadja egy gyerek összes költségét X éven keresztül, mert értelemszerűen 20 éve az ő jövedelméből egészen más volt 100Ft mint ma 100Ft. Tehát ha valaki csak összead, akkor egy végtelen torz képet kap. Ha azt mondnom, hogy húszmillióba kerül egy gyerek felnevelése, az arra vonatkozik, hogy a mai értéken számítva. Most már érthető?
2018. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!