Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vidék miért ennyire Fideszes?

Vidék miért ennyire Fideszes?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 17:49
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
28%

"Nem lehet ellehetetleníteni, mi? Pl hír tv. Ahogy ellenzéki kézbe került, tök vèletlenül gyorsan kikerült a műsorszolgáltatók csomagjából. Aztán jött a szöveg az alacsony nézettségről."


Ne mondd már, én debreceni UPC-vel meg falusi antennás szolgáltatásnál se tapasztaltam ilyesmit.

2018. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
61%
Szuper. Sajnos más szolgáltatóknál, így a t homenál és a PR telecombál nem ez volt a helyzet. Nem beszélve több helyi szolgáltatóról. Cserébe tök véletlenül egy Vajna csatorna szivárgott be a helyére.
2018. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
27%
Választást kell nyerni, és akkor a ti szaros nyaloncmédiátoknak mennek az állami hirdetések. Mint a régi szép időkben.
2018. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
61%

Van bőr a képeden...


Bizonyára sikerrel indulhat bármilyen politikai erő egy olyan országban, ahol ha ma meglengeted, hogy politikai pályára lèpsz, holnap már a nagyapád múltjában is turkálni fog a "tisztelt" kormány.

Számos példát láthattunk erre. Bizonyára sikerrel lehet harcolni egy olyan kormány ellen, amelyik uralja a médiapiacot, ellehetetleníti az ellenlábasait, (dejavum van...) okádék leháratókampányt indít bárki ellen.


Szép, demokratikus eszközök, tapsoló birkák áhítatával övezve.

2018. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
61%
Mellesleg régen az ellenzéket nem 8 évente 5 percre engedték képernyőre. Erről valamiért előzékeny kuss van.
2018. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
64%
Azt nem értem, hogy az ilyen Túrórudihoz meg Takácshoz hasonló agymosott fideszesek miért nem takarodnak el Fehéroroszországba, Oroszországba, Türkmenisztánba, vagy Észak-Koreába? Szerintem tetszene nekik az ottani rendszer.
2018. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
12%
Lusta vagyok reagálni az agymenéseidre, de imádom, mikor libsik köpködnek, rettegnek, nyüszítenek tehetetlen kínjukban. Ne hagyd abba.
2018. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
12%
Én remekül érzem itt magam. Ha te nem, elhúzhatsz másfelé.
2018. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
77%

"Lusta vagyok reagálni az agymenéseidre"

Nem lusta vagy te cimbora, hanem érvtelen. Ami valahol érthető...


"de imádom, mikor libsik köpködnek"


Imádom, amikor fogalmatlan agyhalottak libsinek neveznek


"rettegnek, nyüszítenek tehetetlen kínjukban. Ne hagyd abba."


Ez a mondatzáró mindent elmondott rólad. Ilyen aljadék férgek imádata élteti ezt a szemèthegyet, amit van pofátok kormánynak hívni.


Az ilyeneket szoktam leköpni.



Mellesleg addig élvezkedj, amíg lehet. Nehogy egyszer elfogyjon a türelem...

2018. nov. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
12%
Ne húzd fel magad, liberális, még megárt az egészségednek. Látom, köpködni nagyon tudsz, kár hogy te állsz mindig alá.
2018. nov. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!