Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek megérte kormány...

Szerintetek megérte kormány váltani 2010 ben? Jobb valamennyivel a magyar gazdaság azóta és az ország helyzete?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék hallani meg ha van kedvetek forrást is linkelhettek.Válaszokat előre köszönöm.

2018. nov. 29. 18:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az lehet. Amúgy igaz hogy 50% ok értetek el mint ellenzék de az nagyon el volt darabolva sokfelé.
2018. nov. 29. 19:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Megérni megérte volna, ha a híg fost, nem egy szép kövér vegyespálinkás-babos-kukoricás szarra cseréli a nép.
2018. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem, mint kiderült, új szintre lépett a fosztogatás, így jobban maradunk le a környező országoktól.

A jobb helyzet csak és kizárólag a világgazdasági konjunktúrának köszönhető, a kormánynak csak az, hogy kevésbé fejlődik az ország, mint lehetősége lenne, az iszonyatos korrupció, és az EU támogatások szétlopása miatt, na meg a fiatalok, és szakemberek elüldözése okán, és az adó, díj emelések se barátságosak.

2018. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Megérte.Mondom ezt úgy,hogy nem vagyok se FIDESZ,se OV szimpatizáns,de mégis rájuk szavazó.

Ha akkor nem történik meg a váltás,ma nem állna ott a gazdaság ahol.A válságot az MSZP így nem tudta volna lekezelni,csak még több hitelt vettek volna fel,növelve az államadósságot.

Ami felháborító az EU-s pénzek lenyúlása,ellenségkép gyártás,szabad média felszámolása és a nép hülyítése fake news-okkal.

A 2/3-ad szabadságát rosszul használják és előbb,vagy utóbb bukni fognak.

2018. nov. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem kérdés, hogy mi lesz a vége. Én inkább a jövővel kapcsolatban érzem a kilátástalanságot. Nem tudom, hogy mi lesz az emberek nagy részével. Miből fognak megélni, mert ennél szerintem csak rosszabb lesz. Elment szépen Sargentini plakátra meg minden szirszarra egy csomó pénz. Az EU-s források szépen lassan csökkennek meg elapadnak majd. A nyugdíjrendszer fentarthatatlanná fog válni előbb utóbb ha folytatódik a tendencia. Idősödő társadalom a magyar, és ezek az emberek egyre több egészségügyi ellátást is igényelnek majd főleg ha emelkedne a nyugdíjkorhatár. De ahogy áll a magyar egészségügy... na mindegy lehetne még sorolni a problémákat. Szerintem már nem céljuk ezen változtatni, már túl késő, átléptük azt a pontot, hogy legyen számukra visszaút.
2018. dec. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14 bajnai kezelte le a válságot, amikor megtörtént a kormányváltás, már egy ideje növekedés volt.

Aztán matolcsynak sikerült egyedülálló módon európában újra recesszióba rántani a magyar gazdaságot 2012-ben.


Azóta pedig már majdnem duplázódott az államadósság összege.


Valóban nem tartana itt a gazdaság kormányváltás nélkül. Előrébb lenne, pedig bajnai se egy észlény, csak a kötelezőt hozta.

2018. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!