Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kicsit médiához kapcsolatos...

Kicsit médiához kapcsolatos kérdés is. Ha az RTL a legnagyobb nézettséggel rendelkező (ráadásul nem kormánypárti adó), miért hibáztatják az m1-et, dunát, tv2-t, hogy mossák az emberek agyát?

Figyelt kérdés

Vidéken (elsősorban szegényebb régiókban) nem tartozik bele az alapcsomagba, vagy miért lehetséges ez? Vagy mégiscsak kormánypárti, csak más értelemben? Nem igazán értem.

Vagy annak lenne köze ehhez, hogy már így is az RTL kénytelen a legmagasabb nézettség miatt fizetni a legtöbb adót, és félnek attól, hogy még többet kell? Miért nyomják le inkább a sok szenny műsort, mint az éjjel nappal budapest, vv az ember torkán, mint hogy valami értelmeset adjanak?

Nem nézek tv-t, nem vagyok tisztában, hogy milyen minőségű híradást produkál az RTL, szóval köszönöm annak, aki eloszlatja a ködöt.



2018. dec. 2. 16:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Oké, nézzük kis számokkal, csak azbérzékeltetés kedvéért nézi az rtl-t mondjuk 100 ember. Az m1-et 30, a tv2-t 60, az echo-t 10, a dunát 40.


Egyedül az rtl kormánykritikus. Melyik hang jut el több nézőhöz?

2018. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Valaki nem tud nézettségi adatot linkelni?
2018. dec. 3. 17:14
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha a piaci körképekre kattintasz, részletes nézettségi adatokat találsz a letölthető PDF fájlban különféle szempontok szerint.


[link]

2018. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Miért bűntetnék? Egy diktatúrában mindenkit bűntetnek aki független vagy ellenzéki csak ezt nem aki kormány párti. Ha mégi kockáztatsz és ellenzéki vagy független leszel akkor nem nézed ezeket a csatornákat, a többi műsor egyébként jó csak a híradó nem. Én úgy szoktam hogy megnézem az RTL Klubon, az Euronewsen, vagy az ATV-n a híradót és utána átkapcsolok a kormánypárti csatornákra és megnézem azt ai érdekes. :-)
2020. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!