Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Ti mit gondoltok...

Fideszesek, Ti mit gondoltok a rabszolgatörvényről?

Figyelt kérdés
Belebukhat ebbe a Fidesz, vagy ezt is lenyellik az emberek mint a?

2018. dec. 3. 21:09
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja, mit gondoljon, az miért pont azoknak higgyen, akik ellenzik?
2018. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Aki érintve van, az nagyon is jól tudja hogy mit gondoljon.

Aki nincs érintve, azt nem is nagyon érdekli.

Minden esetre azt feltételezni, hogy Kósa hitelesen meg tudja indokolni ennek a törvénynek a szükségességét, az elképesztően hiú ábránd!

2018. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Én őt már hallottam, hogy szerinte miért jó ez, azoktól nem hallok semmi indoklást, akik ellenzik. Egyébként úgy hallottam, hogy csak a dolgozók 10%-át érinti...
2018. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 mindentudó99 ***** válasza:
85%
Több az annál. Csak a gyári munkást hangoztatják. De ide tartozik orvos ápoló mentős tűzoltó buszsofől lehetne soroni. Mindenki aki össze vissza dolgozik nem csak hétfőtől péntekig délelőtt.
2018. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Megteszed, hogy belinkeled az elfogadható indoklást, amit te is hallottál? (mert én ilyet nem találtam...)

Az a "csak 10-%"-os duma az semmire sem érv, és nem is ellenérv; egyszerű tény, hogy ez a törvény ennyire felesleges; egy törvény vagy mindenkire egyformán vonatkozik, vagy az nem törvény!

2018. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

Azzal indokolta, hogy jó a törvény, hogy nem 400 órás kötelezettségről szól, hanem csak lehetőséget teremt arra, hogy a munkavállaló, ha akar, akkor az eddigi nemtudomhány óra helyett többet, 400-at vállalhasson pluszba. Ha ez így van, akkor szerintem nincs vele semmi baj.

[link]

Aki ellenzi, az miért ellenzi mégis? Nem ez van a törvény szövegében?

2018. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
52%
64%-os te csak játszod a hülyét,vagy az is vagy?
2018. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

"Azzal indokolta, hogy jó a törvény"

Aztarézfánfütyülőjét, nem mondod?!

Ez a nem semmi...


Aki akart, eddig is dolgozhatott rohadásig! Ettől többet dolgozni: bűn!

Továbbra sem tudom hogy milyen kényszer, milyen megfontolás világosította meg ezt a setét agyú embert, hogy ilyen törvénykezésbe bocsátkozzon?!

Továbbra sem találom sehol sem a szükségességének magyarázatát, a hatástanulmányát, a végrehajtás módját stb. stb.

Ha nem haragszol: nekem a Kósa szövege inkább ront, mint javít a helyzeten!


Azért rossz, mert nincs rá szükség, mert túlszabályoz, mert nem mindenkire vonatkozik egyformán (tőled tudom), mert 3 év múlva (kamat nélkül) kifizetni valamit, az a vicc kategóriája!

2018. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 mindentudó99 ***** válasza:
84%
Van aki a saját egészsége kárára kimerítené a 400 órát. Ezt akkor se szabadna engedni ha önként teszi.
2018. dec. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
50%

Nem bizony,mert ezek húzzák magukkal a többit is.


Az egyik nagynéném mesélte,hogy dolgozott varrodában,ahol gyorsabb volt,mint a többiek,ezért egy idő után a többiektől is elvárták ugyanazt a szintet,amit ő csinált.

2018. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!