Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem úgy, hogy lassan...

Miért érzem úgy, hogy lassan nagyobb etnikai probléma az országban az átlagmagyar cigányellenes viselkedése, mint az a bűnözés amit időnként elkövetnek a cigányok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/254 anonim ***** válasza:
94%
Azért érzed úgy, mert a rózsadombon laksz, és nem a VIII ker-ben.
2010. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/254 A kérdező kommentje:
Nem a rózsadombon lakok, és csomószor tapasztalom az utcán, hogy jönnek a cigányok és semmi sem történik, ugyanúgy viselkednek, mint bárki más, de a fehérek rémülten néznek, és másfele fordulnak, vagy elkezdenek összesúgdosni meg ilyenek.
2010. júl. 28. 10:04
 3/254 anonim ***** válasza:
96%
talán mert nem volt velük rossz tapasztalatod, vagy kevés, azért. vagy simán leszarod a többi embert.
2010. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/254 anonim ***** válasza:
83%

értem, neked volt egy adag pozitív élményed, csúcs. nekünk több millió magyarnak meg volt több száz vagy ezer negatív élményünk.


ez a lényeg. hogy többen vagyunk akiknek negatív mint pozitív.

2010. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/254 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem vagytok többen. Csak hangosabbak vagytok.
2010. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/254 anonim ***** válasza:
94%

hát hogyne... szerinted...


de azért ha megkérdezünk az utcán 20 embert, akkor a fejemet rá, hogy abból 15-nek vagy volt gondja cigánnyal, vagy találkozott olyannal aki agresszív és kötekedő hangoskodó antiszoc, stb.


ezenkívül ugye a börtönök tele vannak cigányokkal, nyilván mert a rásszistá "paraszt" zsáruk csak őket varják be?


nem kell itt az ócska duma. utálom amikor valaki vak és nem látja az igazságot. mert nem akarja látni.

2010. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/254 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem vagytok többen. Csak hangosabbak vagytok."


Egyetértek.

2010. júl. 28. 10:19
 8/254 anonim ***** válasza:
95%

jah és ugye biztos az összes európai országban csak hangosabbak vagyunk? mivel a legtöbb helyen probléma van a cigányokkal, biztosan hazugság, csak nagyobb a hangjuk azoknak akik rasszisták.


szánalmas...

2010. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/254 clint ***** válasza:
95%

mondjál egy két esetet az átlagmagyar cigányellenességre, és én mondok egy rakás esetet amit csak a múlt héten követtek el cigányok, linkelek is ha kell. Van gyilkosság is benne.

Nem hiszem, hogy az nagyobb probléma ha valaki gondol valamit, mint az hogy valaki rabol, gyilkol.

Max a magadfajta agyában.

2010. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/254 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező kommentje:

"Szerintem nem vagytok többen. Csak hangosabbak vagytok."

Egyetértek.


okés kérdező, bólogató kutya, érvre nem futotta már mi? ennyi telik tőled, már értem, hogy miért nem látsz bele a témába.

2010. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!