Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznál a CEU-ra, ha pártot...

Szavaznál a CEU-ra, ha pártot alapítanának és indulnának?

Figyelt kérdés
Mi lenne, ha a CEU nem futamodna meg, hanem felvenné a kesztyűt. Bátran felvállalnák magukat a magyar társadalom előtt és megígérnék, hogy egy nyitott társadalmat, szabad, nemfüggetlen, liberális országot hoznak létre és a saját filozófiájuk mentén indulnának a választásokon, legyen a pártelnök akár Soros vagy a CEU elnöke. Te szavaznál rájuk?

2018. dec. 7. 14:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
32%
Biztos, hogy nem! Már maga a gondolat is súrolja a hazaárulás határát!
2018. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
14%

Mennyi beszédített troll, te jó ég.

De még mennyire hogy szavaznék.

2018. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
30%
Mehetsz velük te is Bécsbe. Nem fogsz hiányozni. Aztán ott szavazhasz rájuk...
2018. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
66%
:D Bazz nektek tényleg lövésetek sincsen mit gyűlöltök ilyen hevesen. Na lehet libsizni, annak a szónak sem tudjátok a jelentését.
2018. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Én csak teszteltem most. Az első oldalon azt írtam, hogy szavaznék rá. 0%. Most azt írtam, hogy nem az is 0%.


😂😂😂

2018. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Bocsika most látom 30% a szavaznék rá.
2018. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%

#8: "Hivatalosan átteszik a CEU-t Bécsbe, lesz ott egy hasonló "egyetemük", mint az USA-ban és megy minden ugyanúgy majd, mint eddig."

Nem talált. A CEU és a KEE is itt volt eddig a Budapesten. A CEU-ra tudtál beiratkozni alapképzés után (már ha felvettek), és azt tudtad mesterképzésként elvégezni, azután diplomát kaptál. Mégpedig amerikai diplomát. Namármost, ha te magyar diplomát is szerettél volna, akkor a "CEU" elvégzése után beiratkozhattál bizonyos tárgyakból (mert nem mindegyikből volt/van ilyen lehetőség) a Közép-Európai Egyetemre, és ott egy posztgraduális képzés keretében magyar diplomát is szerezhettél. De olyat nem lehetett, hogy te csak a KEE-re iratkozol be, a CEU-ra nem. A KEE nem ér semmit a CEU nélkül.

2018. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
*bizonyos szakokon a bizonyos tárgyakból helyett (#18 voltam)
2018. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
40%
18:00: persze, hogy nincs, a szerencsétlenek a propagandahadjárat előtt nem is hallottak a CEU-ról. Persze amilyen buta prolik, egyetemet is csak messziről láttak.
2018. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
8%

#18

" De olyat nem lehetett, hogy te csak a KEE-re iratkozol be, a CEU-ra nem. A KEE nem ér semmit a CEU nélkül."

És tökéletesen le is írtad mi volt a baj ezzel a konstrukcióval.

Az hogy így nem működhet!

A KEE magyar egyetem, a CEU nem. Mégis ha a CEU kerül szóba, akkor azzal együtt értelmezitek a KEE-t, ahogyan a KEE-ről is mindig CEU-ként beszéltek. Nincs egyértelmű kölömbségtétel a két intézmény között, holott az egyik magyar, a másik meg amerikai. Pontosan ezért írja elő az új törvénymódosítás, hogy a nevek nem lehetnek megtévesztőek, nem lehet a KEE angol fordításban CEU, hiszen az a név egy másik intézményt jelent.

Majd az idő megmutatja, hogy tényleg nem ér-e semmit a KEE a CEU nélkül, vagy netán éppen fordítva van, a CEU egy ügyes habverés, miközben a valódi tevékenységet a KEE-n végzik.

Most végre ki tud derülni.

2018. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!