Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem értem a magyar emberek...

Én nem értem a magyar emberek felét, és a kormány stratégiáját sem. Mi ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Azt én megértem, ha valaki máshogy gondolja a dolgokat, ha valaki másmerre viszi az országot, lehet hogy vannak olyan dolgai egy kormánynak, amiket helyeslek, és vannak amiket nem, de ki az, aki szereti, ha a szemébe hazudnak folyamatosan? Miért szavaz valaki a Fideszre, amikor egy csomó ügyben teljesen nyiltan belehazudik a képünkbe, meg ellenkezőjét monda szemrebbenés nélkül annak, amit tegnap, stb. Nem értem az embereket. És a kormányt sme értem, hogy miért jó ez neki? VEgyünk egy tetszőleges ügyet. Mondjuk miért nem jó az, ha nyltan megmondja, hogy a CEU nekik nem tetszik és ezért el kell mennie, ez valakiknke tetszik, valakliknek nem, de miért jó az, ha totálisan abszurd módon még utólag is olyanokat mondanak, hogy de kár, hogy elment, még reménykedünk, nem mi üldöztük el, stb. Miért jó abszurd módon is csak folytatni a hazugságot? A táborok ugynazok maradnak így is úgy is, sőt én azt gondolom a hazugság csak csökkenti a táborukat, bár nem úgy látszik, de jó lenne ezt megérteni.

2018. dec. 7. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Ne próbálj logikát keresni a fidesz szavazótáborában. Inkább szedd a sátorfád, és menj innen, ahogy az értelmes emberek teszik. Hagyd, hogy a sz*rkupac (magyarország) tovább rothadjon.
2018. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű a logika!

3 évig szívatják a népet minden féle hülyeséggel aztán az utolsó évben csinálnak valami hiper szuper dolgot amit az elvakult fideszesek bekajálnak!

Persze nem beszélve a nyugdíjasok és a cigányság lefizetéséről főleg ünnepekkor és a választások előtt!

Hódmezővásárhelyi lakosként közmunkás voltam ezelőtt pár éve és a választások előtt mindig mázsa szám hordtuk a fát a cigány családoknak!

A legutóbbi választást is csak azért bukta el Dr 20% Lézer Jankó mert elbízta magát és nem figyelt oda a lefizetésre!

2018. dec. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!