Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A köztisztviselők mennyit...

A köztisztviselők mennyit túlórázak INGYEN?

Figyelt kérdés

Szerintem egy munkaügyi ellenőr simán bezáratna a hivatalokat ha cégek lennének akkora a szabálytalanság.

A hivatalnokok csendben háborognak egy kicsit aztán bejárnak a hivatalba. Mert létszámleépités jön és mégtöbb lesz a túlóra. Ehhez képest a rabszolgatörvény bakfitty.

Sajnálom Takács nem csatolok közjegyző által hitelesitett bizonyitékot.


2018. dec. 8. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Azt nem tudni, hogy jelenleg mennyit túlóráznak ingyen, csak az biztos, hogy jövőre 400 órát fognak ;D
2018. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A munka törvénykönyvét módosítják. A köztisztviselőkre más szabályok vonatkoznak.
2018. dec. 8. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
És a munka törvénykönyvét se úgy módosítják, hogy bárkinek 400 legyen a kötelező. Csak lehetőséget adnak annak, aki a jelenleg engedélyezettnél többet szeretnének túlórázni, hogy megtehesse, és így hadd keressen többet. Mi ebben a rossz?
2018. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pl napi 1 órát átlagban
2018. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem nagyon volt választásom. 30-as birka nyájat is én legeltettem ami félnapos tevékenység volt. A kulák rendszerben inas voltam, ha valamit rosszul csináltam a gazda ostorral meg nadrágszíjjal úgy elvert hogy alig bírtam felkelni utána. De bezzeg ti fiatalok meg keveslitek a pénzt.
2018. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy te tényleg egy 80-90 éves egyén vagy, mint ahogy hozzászólásodból kitűnik. De kérdem én, hogy miért netezel? Hiszen abban az időben net sem volt. Ha pár évtizeddel korábban születtél volna, akkor azt is mondhatnám, hogy miért mentél el szavazni? A 20. század elején nem volt általános a választójog.
2018. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!