Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akiket "nem érint" a...

Azok, akiket "nem érint" a túlóra törvény, mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ( főként fideszes ) válaszoló mondta, hogy őt nem érinti a törvény, meg amúgy is csak az emberek 10-15%-át érinti.

De kiket nem érint valójában? Mit csinálnak azok akiket nem érint? Ők mind vállalkozók, háztartásbeliek vagy munkanélküliek, akik maguknak osztják be az idejüket?


2018. dec. 12. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
a munkavállalók 10%-át érinti max. az átlagembereknek meg elenyésző hányadát. hogyhogy mit csinálnak? átlag munkahelyeken 8 órát kell dolgozni és nincs túlóra.
2018. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem érint. Gépkocsivezető vagyok.
2018. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Azt hiszik valamiért, hogy csak a fizikai munkásokra vonatozik.
2018. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
A közszférában dolgozókat pl nem érinti.
2018. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Én pl a közszférában dolgozok és szívesen túlóráztam eddig is ingyen és fogok is mert tudom, hogy jót teszek vele embertársaimnak. Soha sem kértem érte pénzt. Számomra a szakmám hivatás.
2018. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mindentudó99 ***** válasza:
56%
Azt hazudják hogy csak a gyári munkásokat érinti. Pedig mindenkit aki változó munkarendben van. Gyári munkás , orvos, ápoló tüzoltó stb. Szóval a fél ország.
2018. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Engem sem érint. Külföldön élek és dolgozok.
2018. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Mégha így is lenne, hogy csak a lakosság 10%-át érintené. Akkor velük már nem is kell foglalkozni? Pusztuljanak, ahol vannak, vagy mi?
2018. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Mivel semmi sem állandó,így bárkit érinthet.

Ha megszűnik a munkahelyed,kerülhetsz olyan helyzetbe,hogy olyan helyen kell dolgoznod,ahol rád kényszerítik a túlórát.


Aki ma munkanélküli vagy háztartásbeli nem biztos,hogy mindig az lesz.


Szóval ez az "engem nem érint" duma elég gáz.

2018. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem vannak, akik eddig stikában dolgoztak többet -pénzért-, vagy másodállásuk volt.

Nyugodtan ki kell várni, majd meglátjuk. Ha és amikor probléma lesz vele, hamar megtudjuk, az biztos.

2018. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!