Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar miért ilyen szolgalel...

A magyar miért ilyen szolgalelkű, megalkuvó nép?

Figyelt kérdés

Éhbér fizetések, rekord magas adó, rengeteg primitív akit egy zsák krumplival meg Erzsébet utalvánnyal megvesznek, folyamatosan tűnnek el a közpénz milliárdok és senkit nem vonnak felelősségre.


Ezek után miért probléma hogy Orbánék azt csinálnak amit akarnak? Ez a nép ennyit érdemel.



2018. dec. 12. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Mert fidesz kormány van.
2018. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
nem tudom, szerencsére engem nem érint.
2018. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
te hol dolgozol éhbérért?
2018. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Mert a magyarok erre gerjednek, a szolgaságra.

Meglehet nézni a franciákat, őket gyerekkoruk óta arra nevelik, hogy álljanak ki magukért és a jogaikért, nem lehet elnyomni őket.

Itt meg az ügyeskedés, a megalkuvás, a lefizetés, az elhallgattatás, a nemtörődömség, a beszariság...

2018. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Az egyik jobbra lop, a másik balra lop. Elmondjam, mi a különbség a fidesz és bármelyik ellenzéki párt között? A vasfegyelem és annak hiánya. Ha ennek a fegyelemnek csak egy szikrája meglenne bármelyik másik pártban, ha egymás marcangolása helyett összefognának, mielőtt viktátor kiépíti a totális diktatúrát, most nem itt tartanánk.

Nem az a rémisztő, amit most ők művelnek. Sokkal rémisztőbb az, ha a fidesz által felépített hatalom bármelyik másik jelenlegi párt kezébe kerülne...

2018. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert birkák!
2018. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

a kommunizmus utóhatása ez


Ott nevelték az emberekbe ezta fostosságot.

És ez még mindíg átadódik a generációk között.


Én sem értem miért ilyen buta, magát is becsapó szolgalelkű sok magyar.

Már rég a fidesz székházat kéne molotov koktélokkal dobálni...

2018. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!