Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma beleolvastam a Fidesz...

Ma beleolvastam a Fidesz facebook posztjai alatt lėvő kommentekbe. Valóban ennyire rossz a helyzet?

Figyelt kérdés
Termėszetesen bizonyos mėrtėkben igaz ez minden pártnál, de ott hatvanyozottan van jelen valami elkeserítő vak fanatizmus... Tėnyleg ilyen sok (nem is tudom mi a megfelelő szó) gondolkodni kėptelen ember van ebben az orszagban? Ennyire agymosottak ezek a politikai fanatikusok, vagy csak a neten teszik az agyukat? Komolyan, ha az ėletben is ilyenek, már ėrthető miėrt tartunk ott ahol...
2018. dec. 13. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Mire gondolsz? Fanatikusan pártoló, vagy fantikusan ellenzéki? Van mindkettőből. Amúgy nincs jobb dolgod, mint a Fidesz Facebook-bejegyzéseit olvasni? :-)
2018. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem... Mindegy mit csinál pl Viktor, akkor is szent, aki rosszat szól azt eltaposni megkeseríteni az ėletėt stb stb... Az egyszerű emberekre ėrtem. Nem gondolkodnak reálisan, nem nėznek a dolgok mögė. Mennek előre vakon, a vezėr után... Mindenki szar, ha nem narancs. Mindegy ki az.

Máshol (jobbik, dk stb) is vannak ilyenek,de kevesebben.

Persze hogy van jobb dolgom, csak beszėlgettem egy fideszessel. Komolyan az se lett volna olyan fájdalmas, ha a fejem verem a falba amíg szėt nem megy... Kíváncsi voltam, hogy pont kifogtam egy agyhalottat, vagy vannak hasonlóak. Szinte csak olyat talaltam. Szinte, azaz voltak ott is kevėsbė elborultak.

2018. dec. 13. 12:13
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Tegnapi tünetés után szemezgetve a 888.hu komment szekcióból:


"A rendes ember most is dolgozik!!! Még szombat vasárnap is!!!! Főleg vidéken! Tehát ez a sok léhűtőnek szól! Aki utál dolgozni!!!!"


"Sittre veluk! Kivancsi lennek, hogy a kadar korszakban lett volna-e merszuk ilyeneket tenni! 😡😡😡😡😡"


"En ezeket a. Soros berenceket levinnem a. Recski banyaba tulorazni a. Gyuribatyojukat meg lineveznem brigadvezetonek szargemtinit meg konyhalanynak nehogy ehen pusztuljatok igaz nemvolna ertetek kar

"


"mélyen csalódtam a rendőrségben hogy ezt hagyják mélyen csalódtam!!!!! meg kell találni a felelősöket a rendőrségnél akik nem léptek megfelelően a gyújtogatásokra és fosztogatásokra !!!! mélyen csalódtam!! az ilyenek azok nem rendőrök akik ezt látva hagyják képen is kukát cipelő szemétládákat nem ott állva nézni kellene hanem letartóztatni!"



A 24. órában járunk!

2018. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2%
Nem tetszik, hogy épül, szépül a Haza?
2018. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

"Mindegy mit csinál pl Viktor, akkor is szent, aki rosszat szól azt eltaposni megkeseríteni az ėletėt stb"


ellenzéki oldalról ugyanez: mindegy mit csinál orbán, az rossz, a fidesz szavazók mint agyhalott birkák, stb.

2018. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

6 os. Az ellenzėknėl láttam egy egy rossz lėpėsnėl bírálni a párttagokat. A fidesznėl soha! Most nem arra gondoltam amit te írtál... Egy fanatikus ellenzėkinek persze, hogy minden szar ami fidesz...

Viszont a fideszesnek (tisztelet a normalisan gondolkodóknak) nem lėtezhet hogy hibázott a Viktor, a kövėr a rogan a kósa. Kizárt. Szerinük pusztuljon aki csúnyan nėz rájuk. Akkor is ha tėny, hogy valóban hibazott, akkor is.

2018. dec. 13. 12:38
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is írtam nekik, ész érvereket, és erre Soros zsoldos takarodj libernyák. Elmebetegek, csak gyűlölni tudnak.
2018. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Fideszes kommentelők 95%-a:


[link]

2018. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

"Viszont a fideszesnek (tisztelet a normalisan gondolkodóknak) nem lėtezhet hogy hibázott a Viktor"


miért ne létezhetne? volt erre már példa, netadó, vasárnapi boltzár ügyben, stb. csak keveset hibázik. a fideszesek általában egyetértenek vele.

2018. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

A Fidesz olyan hatalmas károkat okozott az emberek fejében, hogy azt évek múltával sem fogja a magyar nép elfelejteni.

Nem látnak át a cinizmuson, nem is akarnak átlátni, még a tegnapi tüntetések után is elhiszik hogy Soros szervezte, elhiszik hogy a tüntetők a keresztény értékek ellen vannak elhisznek mindent, azt hiszik a választók 75%-a fideszes pedig valójában csak 48%-a szavazott rájuk ebből már sokan megbánták és legalább 25,30% ot megvezettek az álhírekkel, megvettek pár utalvánnyal vagy egy havi gáz számlával mert nehéz volt a 2017-es tél.. Persze az nem tűnt fel, hogy a 2016 januári -18 fokok után leszarták hogy ki mivel/miből fűtött.

2018. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!