Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te érted mi ellen tüntetsz...

Te érted mi ellen tüntetsz most, vagy csak kapizsgálod mi ez a törvény?

Figyelt kérdés
Az az érzésem kezd lenni,sokan azt se tudják mi ellen tüntetnek,vagy mi a bajuk ezzel.Akik akarnak több túlórát vállalni,innentől megtehetik több órában,ennyi.Amelyik cég eddig is simlis volt,ezek után is az lesz,nem fogod megkapni a túlórád értékét 3 év után se.De tőlem mehet minden nap a tüntetés,mert meleg takaró alatt elnézegetem az élő közvetítést.
2018. dec. 15. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Maximálisan egyetértek.
2018. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Amit leirtál, ezért tart itt az ország, vagy is ez a szemétdomb.
2018. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerinted a tüntetők hány százalékát fogja bármikor is érinteni a törvénymódosítás?
2018. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Te érted, hogy nem 1 törvény miatt tüntetnek?
2018. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt mindjárt értettem hogy kb. 80% nem azért van ott,de akkor a tüntetést nem erre a hülye törvényre kell ráerőszakolni,meg szónokokat hívni akik erről beszélnek,hanem akkor nyíltan kimondani,hogy lecarom ezt a törvényt,semmi közöm hozzá ez meg ez a bajom,tehát Orbán mondjon le,mert utálom a képét,meg elegem van az eddigi munkájából.Akkor nem kell a "Túlórázni jöttünk " szöveg 20 évesek szájából.És ezt akkor lehetett volna csinálni a törvényhozás előtt is,miért is nem tették az emberek ?
2018. dec. 15. 13:00
 6/14 senkise2004 ***** válasza:
44%

#4 ez igaz, rohadtul a kormány ellen tüntetnek

és abban igazad van hogy simlisek ( a legtöbb) de eddig csak 200 órát szabhattak ki és nem kellet fizetniük

és akkor most plusz 200? asszem van jobb dolgom is, mondjuk hogy elhúzok ebből a szar országból

2018. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 senkise2004 ***** válasza:
68%

nem csak azt mondják h túlórázni jöttünk, mondjak párat?

orbán takarodj,elegünk van,orbán egy g*ci,szabad ország szabad egyetem..

2018. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Te még soha nem álltál ki senki mellett? Vagy nem álltak ki melletted?

Lehet hogy a 20 éves nem azért tüntet mert többet kell túlóráznia. Lehet, hogy az anyjáért tüntet, akinek viszont kell, és így egyre kevesebb időt tölt otthon a családjával.


Miért ilyen nehéz elfogadni, hogy legalább ez a pár ezer ember kiáll másokért? Nem csak a saját bajoddal kell törődni, nem csak a személyes problémáid miatt kell felszólalni, hanem tenni kell másokért is. Legalább a szeretteidért, az ismerőseidért, barátaidért.


A kérdésre is válaszolva, igen, értem mi ellen tüntetünk most.

2018. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem vállalom el a 400 óra túlórát,kirúghatnak.Ennyi.Én nem vagyk hajlandó ennyit túlórázni.

Az orbán kormány támadást indított a minkásosztály ellen

2018. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mindentudó99 ***** válasza:
55%
Kérdező ! Minden értelmes ember érti mi ellen van most a tüntetés. Ha te nem érted akkor nem tartozol ehez a csoporthoz. Igen nem csak a törvény miatt és? Pl Franciaországban is ezer meg egy dolog miatt tüntetnek most. Vagy egyszerre csak egy dolog miatt szabad tüntetni? Már ez is szabályozva van?
2018. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!