Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a rendőrségünk nem bírna a...

Ha a rendőrségünk nem bírna a tüntetőkkel, ki segítene nekünk következő lépésben? A TEK vagy a magyar katonaság? Esetleg az oroszoktól várhatunk védelmet szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Ezzel a caürhével két német juhász is elbánna.
2018. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
"Ezzel a caürhével két német juhász is elbánna." Ugye te nem vagy magyar?
2018. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Nem, én Jugoszláv vagyok. A Tordai Bence, na az igaz magyar.
2018. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Félted az irhád? Talán nem tiszta a lelkiismereted?
2018. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

nem kellene először megnézned miről is beszélsz?

Hol volt itt annyi tüntető akivel ne bírna a rendőrség?

Az, hogy nem oszlatták szét őket, nem lőttek beléjük, nem vízágyúzták őket nem azért volt, mert nem bírnának velük - hanem mert nem akarják megtenni.

Kedvenceiddel ellentétben most nem az a felső elvárás, hogy a rendőrség lovasrohamot vezényeljen és gumilövedéket lőjön a magyar emberek ellen, mint 2006-ban a ballib kormány alatt, hanem hogy élhessenek gyülekezési és véleményszabadságukkal, csak ne okozhassanak kárt másokban és a közintézményekben, épületekben.

Ha figyeltél volna a képekre, akkor láthattad volna, nem a rendőrök mentek neki a tüntetőknek, hanem a tüntetők támadnak a rendőrökre, akik ezt elviselik.

Minden tiszteletem az övék, mert én már régen visszaütöttem volna.

2018. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
A Honvédséget nem lehet bevetni,tiltja az Alkotmány.
2018. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Tüntetőkből mennyien randalíroznak, kb 10-en? És egyáltalán tettek olyat, amivel nem birkózna meg a rendőrség, vagy akár egy óvodás kiscsoport?

Ezek a "huligánok" nem kirakatokat törnek be, és kocsikat gyújtanak fel, hanem szánkót. Érted, SZÁNKÓT!! 😂


Meg aztán a házilag eszkábált "füstbomba" bizonyára nagyon hatás nyílt térben. Vajon mi lesz a következő elvetemült tett, hógolyó?😆

De erre a fideszesek már szükségállapotot rendelnének el. 🤣

2018. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell ennyire félni 15 db vandáltól, akik közül 5 libsi provokátor, 10 meg jobbikos huligán.
2018. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

#7

Ne beszélj baromságot!

NEM a fideszesek álmodoznak itt szükségállapotról meg TEK bevetésről, hanem a haverjaid!

2018. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Olyanok lázadnak a túlórák miatt, akik életükben egy napot sem dolgoztak.
2018. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!