Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem értem, ezek a fideszese...

Én nem értem, ezek a fideszesek nem félnek egyáltalán? Mostmár olyan embereknék is kiverték a biztosítékot, akik eddig elnéztek mindent, ráadásul egyre többnél, és ők meg csak öntik az olajat a tűzre?

Figyelt kérdés
Azért sem értem, mert az "értelmiség" lehet hogy elvhű, pontosabban segnaló, de akiket megvezettek, hogy rájuk szavazzanak, azok nem fogják vérüket adni ezekért az elvekért, legfeljebb a szavazatukat adták időlegesen, de majd ha más lesz hatalmon, akkor majd máshoz fognak dörgölőzni.

2018. dec. 17. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Milyen biztositekot vertek ki? Egy előrehozott vàlasztást is simàn megnyerne a fidesz
2018. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem csodálkozom, hogy nem érted.
2018. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén szólva, szerintem ezek valami párhuzamos valóságban élnek.

Már maga a tény, hogy 2010-ben belekezdtek egy olyan rendszer kiépítésébe, ami Magyarországot 1945 előttre szándékozik visszarepíteni, már önmagában jelzi, hogy valami nagyon nincs rendben az elméjükben.

2018. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem félnek. Be vannak ők biztosítva elég szépen. Kitörne a pánik röhögve lőnnék fel a képeket valamelyik homokpartos tengerpartról miközben megléptek a millióinkkal. A következő kormányokat meg már ugye gazdaságilag előre kinyírták.
2018. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem félnek. Röhögnek a cselédlázadáson.
2018. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Én most elsősorban a videókon látható biztonsági őrök helyében aggódnék.:D
2018. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Kitől féljenek?

Hadházy Ákos, Szél Bernadett, Karácsony Gergely, Fekete-Győr András?

Ezek annyira veszélyesek a Fideszre, hogy kb. már annak is örülnek ha sikerül bekanalazniuk a reggeli bébipempőjüket! Aztán nagy nehezen kimennek az utcára, és összehoznak valami semmitmondó nyilatkozatot.

2018. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

,,Aztán nagy nehezen kimennek az utcára, és összehoznak valami semmitmondó nyilatkozatot."


Ők legalább maguktól össze tudnak hozni egyet. :D

2018. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Egy előrehozott vàlasztást is simàn megnyerne a fidesz"

"Kitől féljenek?"


Az rendben van, hogy megnyerte, de nagyjából az ország fele (mármint akik szavaztak) szavazott rájuk, és sokan nem elvből, csak a kisebbik rosszat választva, viszont a másik fele az országnak meg egyenesen utálja őket. A szavazáson a fidesz fele tudott összezárni úgymond a választási rendszer miatt, de a tüntetéseken a másik fele fog összezárni, mert egymás mellett ellenük tüntetnek és egyre inkább mérges ez a fel az országnak, és egyre többen meg menne el politikai okokból.

2018. dec. 17. 11:42
 10/12 anonim ***** válasza:
A párton belül egymástól. Érted?
2018. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!