Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis mi értelme volt a mai...

Mégis mi értelme volt a mai tüntetésnek?

Figyelt kérdés

Kontraproduktív az egész...1. nap kinnt voltam, akkor látszott, hogy ebből még akár lehet is valami, de azóta az egész átment egy politikai kampányba, amivel még több szavazó fog tőlük elfordulni.

Pártsemlegesnek kellett volna lennie, erre ilyen Vadai Ágnes meg Bangóné félék miatt ciki lett, ahogy az MTVA székházában visítanak, kiabálnak, Kunhalmi ajtós színészkedését még sokszor fogják levetíteni elrettentő példaként.

A fidesz az erőből ért, 50-100 ezres minimum, nem 1-2 ezer fiatal füstölő bohóckodásából, ugyan azok voltak kint, akiket max kiröhögni lehet. Pm zászlók?? :D Most is 200 fős tömeg sétálgat 3s bekiabál mindenhova egy "mocskos fideszt" a Hírtvnél, ennek most mi értelme?

Idősebb, bizonytalanabb réteg átpártol a fideszhez, ha ezeket meglátja, ezt most nagyon elbaxták...



2018. dec. 17. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
és sajnos nem első alkalom, hogy egy összegyeűlt tömeg élére áll néhány amúgy figyelmet nem kapó balos politikus. Szomorú, én már ezért nem mennék ki semmilyen tüntetésre, úgyis ez a vége
2018. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk én kívülállóként jól szórakozom az eseményeken. Magyar pankrációt (színészkedéssel, megrendezett rikácsolással) még úgy sem láttam ;)
2018. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akinek karácsony előtt erre van passziója, hát legyen. Nem tudom miért hiszik hogyha pár ember kimegy örjöngeni attól bármi is megváltozik. Legalább szórakoztatják magukat meg minket is.
2018. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lux morulus ***** válasza:

Itt, nem kell értelmet keresni. Ez itt nincs. Érdeket kell keresni.


És ezek mind, nyomorult lelkű emberek.

2018. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!