Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak a Fidesz szavazók?

Hol vannak a Fidesz szavazók?

Figyelt kérdés
Az idei választások óta 10 emberből 8 a kormányt szidja akivel beszélek. Mégis hol vannak akkor a Fideszes szavazók? Két dolgot tudok elképzelni. Vagy nem merik vállalni az emberek azt, hogy a Fideszre szavaztak, mivel akkor gyakori támadásoknak lennének kitéve vagy egész egyszerűen nem rájuk szavaztak a legtöbben, csak úgy alakították, hogy ők nyerjenek. Szerintetek hogy van ez? Más is tapasztalt hasonlót?

2018. dec. 18. 11:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
32%
Rossz társaságba jársz.
2018. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
34%
Azért mert a fidesz szavazò ismerőseim nem mondjàk meg neked,hogy a fideszre szavazatak,mert ti ellenzèkiek olyan mélyre süllyesztettètek a politizalast,hogy màr szornyu. Pl az egyik dks ismerősöm posztolt valamit a fidesz Ellen facebookon amire egy jogos ismerősünk normalis hangnemben az ellenveteset fejezte ki,erre megmindultalwn stilusban leoltotta majd törölte az ismerosei Kozul,a valasztasok utan meg azt posztolta,hogy hogyan nyerhetett a fidesz amikor ő egy fideszest sem ismet...amikor talalkozol vele akkor is kezdi nibdif az "orsos viktorozast" meg a" meszaros lorincezest" meg a az egyèb blabla en meg rahagyom az egészet nem vitatkozom vele, ő meg azt Hiszi hogy en se a fideszre szavaztam,mert oda vetek neki neha egy "jat" megegy "ahat"
2018. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%
Nyugdíjasok is vannak az ismerőseid között?
2018. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#14 Nyugdíjas is van akinek az ismerőseim közül nem tetszik a jelenlegi rendszer, anyósom. :)
2018. dec. 18. 13:27
 15/31 anonim ***** válasza:
29%

" anyósom"


biztos rájuk szavazott, csak ti "megmérgeztétek" az elméjét...

2018. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem talált, mivel párom szülei nem mentek el szavazni, én a Fideszre, párom pedig az LMP-re szavazott. Mi a politika miatt nem veszünk össze, nem is igazán foglalkozunk azzal, hogy kinek mi a nézete, nem hagyjuk, hogy közénk álljon. A páromból is a szavazás estéjén tudtam csak nagy nehezen kihúzni, hogy kire voksolt és teljesen tiszteletben tartottam a döntését, ahogy ő is az enyémet. Az más kérdés, hogy azóta az én véleményem is megváltozott valamelyest, de akkor az tűnt jó döntésnek.
2018. dec. 18. 14:06
 17/31 anonim ***** válasza:
94%

"nem mentek el szavazni, "

elárulom, ezzel tulajdonképpen a fideszre szavaztak

2018. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
#18 Van benne valami.
2018. dec. 18. 14:14
 19/31 anonim ***** válasza:
74%
Leülnek este a TV elé egy tál popcornnal és foci helyett a műesést ajtónak néznek
2018. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a választások előtt is erőteljesen szidták a Fideszt. Akkor is rengeteget lehetett olvasni az országban élők elégedetlenségéről. Mi a következtetés? Valószínűleg most is sokan vannak, ahogy a választás napján is sokan voltak. Én is rájuk szavaztam. Szerintem most a rabszolgatörvény miatt elferdítve lehet látni a dolgokat, mert nagy a felháborodás és az ellenzék hangoskodik. Amit pedig te írtál, hogy nem rájuk szavaztak a legtöbben arról meg annyit, hogy minden közvélemény kutatás szerint ők álltak messze a csúcson szavazóbázist tekintve a választás előtt. Szóval el kell, hogy keserítselek, szerintem bőven rájuk szavaztak a legtöbben ha tetszik, ha nem. Egyébként én is azt tapasztalom, hogy sok az elégedetlen.
2018. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!