Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek holnap kit akar/...

Szerintetek holnap kit akar/ fog majd "megmenteni" Szél Bernadett? Tegnap a földön fetrengő Hadházy Ákos volt porondon, ma meg az ajtóról lepattanó Kunhalmi Ági. Ja és a Varjú 😁😁😁

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 13:43
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Tudod én meg azzal nem értek egyet, hogy egy KÖZÜZEM működését akarják álszent módon megzavarni a mentelmi jog mögé bújva egyes ellenzéki képviselők... csak azért hogy saját politikai tőkét kovácsoljanak belőle...
2018. dec. 18. 14:27
 12/32 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, én sem értek vele egyet. De a mentelmi jogot nem én találtam ki, hanem a törvény írja elő. Ha áthághatja a törvényt a rendőrség, és egy biztonsági őrség azzal, hogy bántalmaznak országgyűlési képviselőket, akkor veled és velem is bármit megtehetnek? Ez szerintem nincs így jól. Nem tapsolok sem a tüntetéshez, sem a tüntetők vegzálásához, ilyen módon.
2018. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
68%

Én értem furcsán a demokráciát? Az országgyűlési képviselők az igazolványuk segítségével JOGOSAN beléphetnek bármely közintézménybe, így az MTVA-ba is. Ez törvénybe van foglalva, semmi köze a mentelmi joghoz. A másik dolog pedig, ha szépen behívták volna őket a stúdióba, nem lett volna ez az egész balhé. A Fidesz volt az, aki mindenáron meg akarta akadályozni, hogy bejussanak. Vajon miért?

Mint mondtam, nem szimpatizálok egyik általad említett politikussal sem, de ettől függetlenül ami ott történt, az közel sem normális.

2018. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az a benyomásom, hogy ez a sok kárörvendő fideszes csak egyetlen dolgot bizonyít valójában, a fidesz szavazóit a gyűlölet tartja össze.
2018. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
52%

Ráadásul az a vicces valójában, ezt most hogy elcseszte a fidesz.

Ha hajnalban beolvashatják élőben 3 percben, a kutyát nem érdekli ez az egész, a fidesz szavazóit úgy sem hatja meg, az ellenzék meg nem tud mibe kapaszkodni többet, még csak óriási siker sem lett volna.

Nem lehetett volna diktatúrázni, nem lehetne vele külföldnek üzenni, megért ez ennyit?


Így meg csak annyit sikerült bebizonyítani mennyire kicsinyes és bosszúálló a kormány, aztán hónapig lehet majd kifelé magyarázkodni.


Valljuk be, ezt a kört elvesztette a fidesz, persze magatok közt élvezkedhettek rajta.

2018. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező.

Ez nem mentelmi jog. Olvasd el az országgyűlési képviselőkről szóló törvényt. A képviselő kártya BELÉPÉSRE JOGOSÍT FEL minden közintézménybe.

2018. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, errøl az jut eszembe, hogy kíváncsi lettem volna , hogy 2006 őszi események után a fideszes képviselők csinálták volna ugyanezt, mondjuk a köztelevízióban, akkor mi lett volna? Ezen elgondolkodtál már, de ők nem tették meg!
2018. dec. 18. 15:06
 18/32 anonim ***** válasza:
66%
Mi lett volna? Nem érdekel. Szavazati jogom se volt akkor még. A Fidesz folyamatosan ezzel példálózik hogy mi történt 12 évvel ezelőtt. Totál nem érdekel. Én arra a baloldalra akit váltott a Fidesz 2010-ben, soha semmilyen formában egy szavazatot nem adtam. Én, fiatal centralistként mit csináljak azzal, hogy mi volt 12 éve? Gyurcsány xar volt, le is lett váltva. Ma 2018-ban Orbán vállalhatatlan. A probléma, az hogy diktatúrát épít és nem is lesz lehetőség leváltani.
2018. dec. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
76%
Engem ugyan a hideg ráz a fidesz dolgaitól, de ezen a Szél Bernadettes és Kunhalmis videókon nagyon röhögtem, ilyen ellenzékkel nem csoda, ha nem lesz változás.
2018. dec. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
33%

"Kedves utolsó, errøl az jut eszembe, hogy kíváncsi lettem volna , hogy 2006 őszi események után a fideszes képviselők csinálták volna ugyanezt, mondjuk a köztelevízióban, akkor mi lett volna? Ezen elgondolkodtál már, de ők nem tették meg!"


Ők egy rendőrség által felállított kordont bontottak, és tüntettek a mentelmi jogukra hivatkozva senki nem nyúlt hozzájuk.


[link]

2018. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!